Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Sprint-Layout NYÁK-tervező
Alkotó fórumtárs Sprint Layout 6 leírása: sp6_alkoto.pdf
Lapozás: OK   50 / 211
(#) koncsik03 hozzászólása Márc 18, 2011 /
 
Helló!
Még nem nagyon ismerem ezt a programot úgyhogy segítséget kérnék.Hogy lehet alkatrészeket berakni?
(#) vicsys válasza koncsik03 hozzászólására (») Márc 18, 2011 /
 
Szia
Olvasd el a leírást és minden kiderül.
Bővebben: Link
(#) koncsik03 válasza vicsys hozzászólására (») Márc 18, 2011 /
 
Kössz!
(#) cseffo hozzászólása Márc 20, 2011 /
 
Hello.
Azt szseretném meg tudni hogyan llehet álliani a thermal pad méretét mert nekem nicsn ugy a kijelölhetö szöveg alatt ilyen beállítási lehetőség.
Elöre is köszi.
(#) san398 válasza cseffo hozzászólására (») Márc 20, 2011 /
 
Ugyan úgy állítható a thermal pad mérete mint a sima pad méretét és ugyan ott.
(#) leeheel hozzászólása Ápr 1, 2011 /
 
sziasztok
valaki akinek megvan a Sprint-Layout 5,0 makroi kozott a Display -LCD kategoria kérem segitsen ki
Köszönöm .
(#) Repvez hozzászólása Ápr 4, 2011 /
 
mit és hol kéne állitani hogy ha pdf-be mentek a progrmban akkor a mentett kép ugyan ugy látszodjon mint a programban?Mert most elmenti pdf-be de a vezeték utja csak egy vékony halvány szürke vonal és alig látszik , nem jeleniti meg a vezeték vastagságát sem a körüli földelés távolságát sem.

Foxit pdf creator van beállitva nyomtatoként
(#) kisgeri válasza Repvez hozzászólására (») Ápr 5, 2011 /
 
Nekem PdfCreator van fent, de a lényegen ez szerintem semmit sem változtat. Amikor a nyomtatási menüben vagy, a bal felső sarokban tudod állítani, hogy melyik rétegnek milyen legyen a színe. (A háttér nem nagyon hinném, hogy fekete maradna bárhogy is, enyén szólva is tintazabáló lenne.)
(#) Repvez válasza kisgeri hozzászólására (») Ápr 5, 2011 /
 
félreértettél nem a lap háttérszinét akarom megváltoztatni hanem hogy a vezeték pályákat nem ugy jeleniti meg ahogy a szerkesztőben látszik hanem csak egy vékony szürke vonallal, de igy használhatatlan mert nem különul el a föld résztöl.
mellékelem hogy milyen és hogy hogyan néz ki a szerkesztöben
(#) gulyi88 válasza Repvez hozzászólására (») Ápr 5, 2011 /
 
Túl sok réteg van bekapcsolva.
Tesztelgesd a rétegek kibekapcsolgatását, a nyomtatás ablak bal felső oszlopán, ahol a rétegszineket is lehet állítani, vannak pipás négyszögek, amelyik pia az megjelenik, ami nem az nem....
(#) Repvez válasza gulyi88 hozzászólására (») Ápr 5, 2011 /
 
nem változtat semmit sem a dolgon ha csak a c2-ö layert hagyom bekapcsolva sem.Minden azon van
vagy mindent más más layeren kéne csinálni?de akkor hogyan lesz kapcsoalt köztük?

letöltöttem egy pdf-et ami magyarul leirja a sprintlayaout fontosabb mozzanatait a pdf-be nyomtatást is, de nálam ezt az eredményt hozza.Még a nyomtatási képen is jo az ábra csak a kész pdf-ben romlik el.
(#) SzAndras00 válasza Repvez hozzászólására (») Ápr 5, 2011 /
 
Szia, az eredeti file-t ha felrakod, akkor meg tudjuk nézni, hogy nálunk is így működik-e, vagy nálad van valami gond!
(#) kisgeri válasza Repvez hozzászólására (») Ápr 5, 2011 /
 
Nekem nem egészen világos, hogy hogyan nyomtattad ki. (pdf-be). Ez képernyőfénykép, vagy a programból nyomtattál file-ba? Amúgy akkor ilyen eltérőek a vezetékezés színei, ha autorouter-t használtál. Amelyik vezetősávot simán kézzel húztad meg, annak a közepén nincs ott az a világos zöld csík. Normál esetben a vezetékek és a föld azonos színűek. Ha gondolod, rakj fel nekem egy péda-file-t ami problémát okoz, és megpróbálok én is pdf-et csinálni belőle.
(#) Repvez válasza kisgeri hozzászólására (») Ápr 5, 2011 /
 
itt a fájl ezt nyomtattam a programbol pdf-be. igen autoroutot használtam, mert nem vagyok anynira profi a kezelésben.

flcsbase.LAY
    
(#) Zoli_bácsi válasza Repvez hozzászólására (») Ápr 5, 2011 /
 
Helló!

Nekem, az eredeti sp5 szoftverrel és 9-es PDF creatorral így sikerült:
(#) SzAndras00 válasza Repvez hozzászólására (») Ápr 5, 2011 /
 
Szerintem jó ez, így lehet kinyomtatni

Látom beelőztek
(#) kisgeri válasza SzAndras00 hozzászólására (») Ápr 6, 2011 /
 
Lemaradtam rendesen, dolgom volt... De megerősítem, nálam is tökéletesen nyomtatható.
(#) Repvez válasza kisgeri hozzászólására (») Ápr 6, 2011 /
 
akkor csak másik pdf-be nyomtató rogit tegyek fel és jo lesz mert én bármit állitgatok nem lesz ilyen mint nektek foxit pdf creatort használok pedig.
(#) SzAndras00 válasza Repvez hozzászólására (») Ápr 6, 2011 /
 
Nekem ezekkel a beállításokkal megy
(#) kisgeri válasza Repvez hozzászólására (») Ápr 6, 2011 /
 
Próbáld meg, szerintem a PdfCreator az egyik legjobb erre. Az általad használttal nincs tapasztalatom.
(#) Repvez válasza kisgeri hozzászólására (») Ápr 7, 2011 /
 
tényleg ez volt a hibája most jo a pdf creatorral.
(#) kisgeri válasza Repvez hozzászólására (») Ápr 7, 2011 /
 
Örülök, hogy sikerült megoldani!
(#) david91 hozzászólása Ápr 14, 2011 /
 
Sziasztok!

Van valakinek makrója 10-es lábtávolságú elkóhoz? Az én programomban (5.0) ez a méret nem szerepel (számomra meglepő módon)...

Előre is köszi!
(#) david91 válasza david91 hozzászólására (») Ápr 14, 2011 /
 
A kérdés után rájöttem, hogy magamtól is tudok gyorsan könnyen készíteni. Próbáltam kitörölni a hsz-t de nem engedte az oldal valami oknál fogva.
(#) thomas3 válasza david91 hozzászólására (») Ápr 14, 2011 /
 
Személy szerint én ezért is szeretem nagyon a SprintLayout-ot mert rettentő könnyen lehet bármilyen alkatrészt elkészíteni benne. Habár lehet, hogy más progival is ilyen könnyen lehet dolgozni csak nincs benne gyakorlatom.
(#) david91 válasza thomas3 hozzászólására (») Ápr 15, 2011 /
 
Így igaz, szerintem is remek program.
(#) vikipapa hozzászólása Ápr 23, 2011 /
 
Helló mindenkinek. Valakinek esetleg nincs magnoval csőfoglalathoz macro-ja sprint layout-hoz? Köszönöm!
(#) kisgeri válasza vikipapa hozzászólására (») Ápr 23, 2011 /
 
Szia! Footprint-wizard menüpontban nagyon könnyű csőfoglalatot csinálni, ha tudod a méreteket. De egy kis guglizással ezt ki lehet deríteni. Csináltam is egyet gyorsan, pontosabban a lábkiosztást. A lábak átmérőjét most nem tudom, de úgyis be tudod állítani. A kör átmérője (17.5mm) és a lábtávolságok jók kellenek, hogy legyenek.

magnoval.LMK
    
(#) vikipapa válasza kisgeri hozzászólására (») Ápr 23, 2011 /
 
Szia! Ott én is csináltam egyet, csak nem voltam biztos a méretekben. Ez alapján csináltam.
(#) kisgeri válasza vikipapa hozzászólására (») Ápr 23, 2011 /
 
Én is ez alapján, de szerintem jó lesz. Mérj rá egy csőre, most nálam itt pont nincs ilyen fejelésű cső.
Következő: »»   50 / 211
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem