Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » PICKit2 klón építése
Lapozás: OK   155 / 211
(#) Hp41C válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 14, 2012 /
 
És a dsPIC33FJ32GP101 -gyel is lekezdett működni...
(#) Hp41C válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 20, 2012 /
 
Görcölök már néhány napja egy dsPC33EP64GP502 -vel... Sehogy sem tudom kiolvasni belőle (módosított PICKit2 programmal és scripttel) a DeviceID -t. 0x1D2D helyett 0x0000 -t olvasok...
(#) havranarpi hozzászólása Dec 21, 2012 /
 
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem ,hogy mi a pontos neve a PICKIT2-n a panelba ültethető usb csatlakozónak
illetve mi a neve annak a tüskesornak az égető kimenetén?
(#) Hp41C válasza havranarpi hozzászólására (») Dec 21, 2012 /
 
Szia!
Mini USB-B SMD avagy USB-B és 90 fokos hüvelysor vagy hasonló típus.
A hozzászólás módosítva: Dec 21, 2012
(#) havranarpi válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 21, 2012 /
 
Köszönöm
(#) Hp41C válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 21, 2012 /
 
Siker! Kiolvastam a dsPIC33EP64GP502 Device ID -jét: 0x1D2D.
A hozzászólás módosítva: Dec 21, 2012
(#) havranarpi válasza havranarpi hozzászólására (») Dec 21, 2012 /
 
HA az induktivitás nem 1db 680 uH tekercs hanem 22+330+330 uH sorosítva az úgy megfelel bele?
(#) Johnny0004 válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 21, 2012 /
 
Üdv! Sosem adod fel? Gratula!
(#) Hp41C válasza havranarpi hozzászólására (») Dec 21, 2012 /
 
A két darab sorbatötött 330uH @ 0.1A -rel is mennie kellene. A terhelhetőségük is fontos.
(#) Hp41C válasza Johnny0004 hozzászólására (») Dec 21, 2012 /
 
Hát már nagyon azon voltam, hogy eldobom a beadboart -ot a kontrollerrel együtt, de most sikerült kiolvasni a Id-t. Végülis csak elnéztem egy-két dolgot (pontosan 4 hibát csináltam)... Eltelt néhány nap mire kibogóztam.
Amíg nem volt kedvem a kiolvasást méricskélni, megvalósítottam egy kiegészítő funkciót a bootloader -es konfigurációkhoz - Merge Hex. Import Hex menüponttal beolvassuk az applikációt, a Merge -vel pedig rá lehet tölteni a bootloader állományát.
A hozzászólás módosítva: Dec 21, 2012
(#) havranarpi válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 21, 2012 /
 
0.6A-osak úgyhogy bőven megfelel akkor.
(#) vicsys válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 22, 2012 /
 
Mielőtt kidobnád a board-ot a kontrollerrel, szólj, mert alátartanék egy részemre címzett borítékot.
(#) Hp41C válasza havranarpi hozzászólására (») Dec 22, 2012 /
 
Jó lesz...
(#) Hp41C válasza vicsys hozzászólására (») Dec 22, 2012 /
 
Sajnos, most, hogy nem jött el a világvége azaz végre vélaszolt, nem dobom ki. Pedig előfordulhatott, hogy az ID kiolvasási hiba miatt a MCLR 5.5V -nál magasabb feszültséget is kapott.
(#) Zoli1974 hozzászólása Dec 23, 2012 /
 
Tavaly éítettem egy Picki2 klónt, de nem tudtam kipróbálni programozható Pic és idő hiányában, azaz csak rákötöttem a számítógépre a power led világított a Busy és Target led villogott egy pár másodpercig a program felismerte az eszközt. Nem melegedett semmi. Most elővettem mert építettem egy laminálót és a 18f2520 Pic-et fel akartam programozni.
A pickit programban kalibráltam a Vdd-t ami 4V lett valamint a Vdd és Vpp feszültségeket leellenőriztem mind a programban mind multiméterrel. A Vpp feszültségre short-ot írt ki a program és nem is volt mérhető. A hibaüzenet A short or very heavy load on VPP was detected, and VPP was shut off. VDD rendben volt.
Megpróbáltam a pic-et felprogramozni de néha a hex file-t nem olvasta be a program, de már később egyáltalán nem és a hibaüzenet :
Pickit 2 Vpp voltage level error
A klón tervezőjével felvettem a kapcsolatot, de azt válaszolta jogosan, hogy nehéz megmondani onnan mi lehet a hiba valószínű a Vpp feszültséget előállító egységgel lehet a hiba.
Ezen felbuzdulva elindultam a szálon, egészen az L1 tekercsig jutottam ahol még tudtam mérni feszültséget Kb.4,92V-ot, a D6 dióda utáni feszültség érdekes, olyan mintha egy kondenzátor egy ellenálláson keresztül lassan kisülne és megáll 3,69 V-on.
Nem tudom mi lehet a hiba a nyákot nagyító alatt nézem át van-e rövidzár illetve szakadás.
Azt szeretném ha segítenétek, hogy hol mérjek a mellékelt kapcsolási rajz szerint és milyen értékeket kéne látnom.
(#) Hp41C válasza Zoli1974 hozzászólására (») Dec 23, 2012 /
 
Szia!
Sajnos kár volt eltérni a gyári megoldástól. Egy módosított firmware kell bele.
- A C16 jó polaritással van beforrasztva?
- Az eredetiben az R28, R29, R34 10 ohm. Ebből a kapcsolásból hiányoznak a 33 ohm -os ellenállások az ICSP csatlakozó és a 10 ohm -ok közül az ICSP_PGC, ICSP_PGD, ICSP_AUX vonalakról - helyettük valami öngyógyuló biztosítékok vannak.
- C9 a pic18F2550 adatlapján ajánlott értéke 470nF,
- C12 1000µF túl sok a USB áramviszonyai mellett, az eredetin 10µF szerepel,
- A 18F2550 táp és föld lábai között a kapcsoláson 1nF szerepel, ami nevetségesen kicsi, 100nF - 1µF kerémia kondenzátor kell oda,
- A kristály melletti kondelzátoroknak inkább 22pF -nak kellene lenniük,
- A kimenő ICSP csatlakozón (st3) a Vdd_tgt és a Vpp_tgt a gyári kiosztáshoz képest fel van cserélve.
A többit tárgyald meg a szerzővel.
(#) Zoli1974 válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 23, 2012 /
 
Köszönöm a választ.
Eddig ez a megoldás nagyon sok embernek működött, a firmware módosított.
Még azért egy kérdésem lenne. Ha a Vpp on láb kap egy pozitiv 5V-ot az a pic-et tönkreteheti?
Illetve a T1-T2-T3 tranzisztoroknál a bázis emitter minkét irányba vezet (600 ohm-megfordítva 1,9k) ez nem lehet a hiba.
(#) Hp41C válasza Zoli1974 hozzászólására (») Dec 23, 2012 /
 
Szia!
Idézet:
„Ha a Vpp on láb kap egy pozitiv 5V-ot az a pic-et tönkreteheti?”

Amelyik PIC nem "ismeri" a Vpp first programming enrty módot, azt tönkreteheti az, ha a Vpp lábon +5V -van, de a Vdd nem kap tápot. Pl.: 16C84, 16F84
(#) Zoli1974 válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 23, 2012 /
 
Köszönöm.
Akkor először megnézetem a PIC-et, aztán jobban megnézem a saját "fusimunkámat".
És boldog karácsony kívánok kívánok neked és minden fórumtársnak.
(#) every hozzászólása Dec 23, 2012 /
 
A Watt féle clonba az ellenállások és kondik (nem a tantálokra gondolok azok meg B, C vagy D), milyen méretűek 0805 vagy 1206-os? (Most nincsen nyomtatóm a közelembe, hogy úgy meg nézzem). Köszi!
(#) BarnaPili válasza every hozzászólására (») Dec 23, 2012 /
 
Szia!
1206-os ,méretűek.
István
(#) every hozzászólása Dec 26, 2012 /
 
Sziasztok! Kérdezném, hogy valaki van e Szeged környékén akinek van PicKit 2 -je, hogy ha elvinnék neki PIC-et akkor belerakná a programot. Előre is köszi!
(#) mrobi válasza every hozzászólására (») Dec 26, 2012 /
 
Írtam üzenetet! Nézd meg és válaszolj kérlek!
(#) c27 válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 26, 2012 /
 
Helló.
Most kezdem el építgetni a pickit2 klónt amit a kapcsolásoknál találtam a te cikkedben.
Lenne egy kérdésem, a nyáktervbe az R38 és R39 milyen értékű mert az a két ellenállásnak nincs érték adva. (Nem biztos, hogy a megfelelő számozásút írtam, de az a kettő volt hozzá legközelebb a bal felső részben vannak a 4K7 1%-os R22-es ellenállás mellett.)
Illetve még azt csak megkérdezem, hogy a J6 jumpernek mindig fixen benne kell lennie? Arról nem esik különösebben szó a cikkben és a J1 jumpernek mi a szerepe simán elhagyható? Nekem csak az alap funkcióra kellene a programozó, csak hogy tudjak vele piceket programozni sokféle típust másra nem igen kell egy darabig. (Igaz még csak futólag olvasgattam illetve a kapcsolást sem néztem még meg alaposan.)
(#) _vl_ válasza c27 hozzászólására (») Dec 27, 2012 /
 
Idézet:
„Q7, Q8: A tervet úgy készítettem el, hogy ezen a két helyen BC547, BC548 illetve BS170 is használható. Tranzisztor alkalmazása esetén az R27 ill. R29 10k, az R38 ill. R39 ellenállások kimaradnak, FET esetén az R27 ill. R29 100 Ω, az R38 ill. R39 10k.

A J1 arra való, hogy azon keresztül lehet a Pickit2-ben levő 18F2550-et programozni. Ha nem azon keresztül akarod felprogramozni, akkor nem kell bele.
(#) Hp41C válasza c27 hozzászólására (») Dec 27, 2012 /
 
Szia!
Idézet:
„...a J6 jumpernek mindig fixen benne kell lennie?”

Nem kell állandóan zárva lennie. Az eredetin nincs is ez a jumper. Igazából a programozandó kontrollert tartalmazó panelen kell legyen egy ellenállás a Vdd_TGT és a Vpp_TGT között (ha csak programozó adapter, akkor inkább a Vdd_TGT és a Vss között). Ez itt csak a "pótkötél". Ha a Vpp first módszert választod és csak a programozandó kontroller van a Vdd_TGT -n, mint fogyasztó, akkor nem jó az elenállás a Vdd_TGT és a Vpp_TGT között.
Ha a 18F2550 -et beforrasztod a panelbe, akkor J1 kell, ha foglalatba teszed, akkor elhagyható. Javaslom a beépítését... Volt már rá példa, hogy a firmware -t egy másik programozóval kellett betölteni a 18F2550 -be.

A két EEPRom (U3 és U4), J4, J7, J71, J72 - csak a ProgramAndGo -hoz kellenek.
(#) c27 válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 27, 2012 /
 
Ok, köszönöm a segítséget mindkettőtöknek. Építgetem már az áramkört, de még eltart pár napig.
Még azt szeretném megkérdezni, hogy a C23 értéke is 100nF? (Jobb felső rész környéke.)
A hozzászólás módosítva: Dec 27, 2012
(#) havranarpi hozzászólása Dec 27, 2012 /
 
Sziasztok!
Megépítettem a PICKIT2 klónt.
Annyi kérdésem lenne ,hogy a B250 Tranyó így jó-e beültetve?(Kifele néz rajta a szöveg)
Illetve még azt szeretném megtudni ,hogy mivel helyettesíthető a BS170 -sehol sem kapok a környéken és drága lenne a posta.
Illetve azt szeretném megtudni ,hogy a 47 µF 10V-os kondi elég nagy -e? nem fog eldurranni?
(#) Hp41C válasza havranarpi hozzászólására (») Dec 28, 2012 /
 
Szia!
Melyik klónról van szó? A BS250 -ből kiindulva a Szilva féle lehet. T2 kivételével a BS170 helyett jó lenne bármilyen, megfelelő lábkiosztású, NPN tranzisztor is, de kellenének kb. 1k bázisellenállások. T2 pedig elhagyható, egy D - S összekötés kell a helyére.
T4 -nél könnyen megoldható, az átkötés helyett beültethető, a T6 és T1 -nél a bázis lábat rövidre vágva, az ellenállással meghosszabbítva lehetne beültetni a panelbe.
A 47µF 10V -ot ne ültesd be C4 helyére. Üzemszerűen kellene 13.5 V -ot elviselnie. Egy 16V -ost sem szoktunk 13-14V -ra igénybe venni. Vegyél bele 25V -ost. Megéri...
Ha maradnak a BS170 -ek, a G - S kivezetések közé tegyél 100k ellenállást, ahol még nincs...
(#) havranarpi válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 28, 2012 /
 
Köszönöm.
Már csak 1-2 kérdés merül fel.
Az ICSP csatlakozóknak ,hogyan van a kiosztása?
Illetve a képen látható módon jól áll a BS250?
Következő: »»   155 / 211
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem