Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   1110 / 1680
(#) H2opok hozzászólása Nov 27, 2013 / 1
 
Üdv
Korábban már volt, de nemrég elkészült egy fehér verzió is, és más tipusú előlapok, így módosítottam a videót.
Word Clock
(#) Szpisti válasza H2opok hozzászólására (») Nov 27, 2013 /
 
Nemakármi!
A videomunka sem utolsó.
Gratulálok!
(#) golem hozzászólása Nov 30, 2013 /
 
Ezt csináltam az elmúlt pár hónapban maga az asztal és a kábelezések keverő még nincs kész még át lesz burkolva.
(#) pjg válasza golem hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Szép! A PC táp dobozában mi van?
(#) golem válasza pjg hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
160VA trafó az adja a tápot a keverőbe építtet erősítőnek.
(#) Medve hozzászólása Nov 30, 2013 /
 
Üdv! Bedobozoltam egy impulzusgenerátor -mérő kütyüt. Igen sokrétű műszerke!
(#) adamo32 hozzászólása Nov 30, 2013 / 1
 
Sziasztok! Építettem egy kis csövest itthonra.
Ecc 83 - PL 504 PP, dupla monoblokk felépítés, de közös hálózati trafóval, ami helyett másik lesz csinálva, mert ez nem ehhez készült, ezért sincs a táp még dobozolva.
(#) Doncso válasza adamo32 hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Egy kicsit életveszéjes a nyitott anódsapka, de egyébként jó lett a doboz, tetszik.
(#) Doncso válasza Medve hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Gratuláció. A generátor saját építés vagy ebay-es?
(#) adamo32 válasza Doncso hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Köszönöm!
Teljesen jogos a felvetés,anódsapka még beszerzés alatt.
(#) Medve válasza Doncso hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Köszi, csak dobozoltam, a szoftver és a panel is egy barátom munkája.
(#) kameleon2 válasza Kari31 hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Háát vagy 25 évvel ezelőtt csináltam Quadot, de van egy- két egyszerűen ellenőrízhető dolog. Nagyon fontos, hogy hogyan kábelezed és melyik paneled van meg belőle, mert nem mindegy, a földeket hogyan alakítod ki. Az eredeti angol panelekre nem árt a kimenetre kötni sorban egy 10 Ohm + 100 nF párost, mivel kissé gerjedékeny a magas tartományban. Miután ez megvan érdemes DC-ben megmérni a kimeneteket, amiknek nyugalmi állapotban fél tápfeszültségen kell lennie. Ha nem így van - akkor valamelyik végtranyó, vagy annak a meghajtása okoz gondot. Amúgy itt nézz körbe inkább: Quad 405 erősítő tapasztalatok...
A hozzászólás módosítva: Nov 30, 2013
(#) zitzaki hozzászólása Nov 30, 2013 / 1
 
Sziasztok!
Még a nyáron készült hordozható MARMON kanna aktív hangfal beépített usb olvasó, rádió illetve csatlakoztatható line bemenet. Az usb kívülről a vízálló gombsorral kezelhető. Közvetlenül aksiról (10 Ah) illetve külső tápról is működik és ha ez még mindig nem elég még vízálló is .
(#) AMD hozzászólása Nov 30, 2013 / 1
 
Sziasztok!
Elkészült a TDA2052-vel épített erősítőm. Beszéljenek helyettem a képek:
A dobozt nem én csináltam csak átalakítottam.

Szerk: A két kérdéses kép törölve!
A hozzászólás módosítva: Nov 30, 2013
(#) Medve válasza AMD hozzászólására (») Nov 30, 2013 1 / 1
 
Szép munka, *
A hozzászólás módosítva: Nov 30, 2013
(#) pjg válasza AMD hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Szép munka, de volna egy kérdésem. Egy véglegesre épített erősítőben miért kell sorkapcsokat alkalmazni?
(#) AMD válasza Medve hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Köszönöm! Le kellett volna satírozni a szerkesztőben.
(#) zolika60 válasza AMD hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Szép munka. Nekem a matrica is tetszik.
(#) hubruder hozzászólása Nov 30, 2013 /
 
Sziasztok!
Sok átvirrasztott éjszaka után elkészült a gépem. Ez egy webkamerás robot wifi routerből openwrt-vel, msp430-as kártyával. Sokat olvastam az itteni fórumokat és cikkeket. Köszönöm mindenkinek a hasznos információkat!
Bővebben: Link
(#) AMD hozzászólása Nov 30, 2013 /
 
Köszönöm! Nem szeretek nyákba közvetlen vezetéket forrasztani. Bár ilyen is van benne de nehezen bontható. Építés során elég sokszor volt szétszedve-összerakva és a sorkapcsok miatt ezt könnyen megtehettem. Biztos vannak jobb megoldások is de ez olcsó, egyszerű, nagyszerű.
(#) vicsys válasza zitzaki hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Whöhöhö... Nagyon ütős!
(#) laszlo raduj válasza hubruder hozzászólására (») Nov 30, 2013 1 /
 
Biztos jó lett , de én amikor meglátom a sötét hátteret mar nyomom is az X-t (clost), engem nagyon idegesít.
(#) zolika60 válasza zitzaki hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
A hangszórók is vízállóak? Nem látszik rajtuk. Az akku hol van? Milyen a belseje? Egyébként jól néz ki. Gratulálok.
(#) sastas01 válasza laszlo raduj hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Pedig igazán hasznos. Egyrészt éjjel sokkal jobb ilyen felületen dolgozni. Másrészt pedig a sötét alapon világos megjelenítés sokkal egészségesebb a szemnek, kevésbé irritálja azt.
(#) zitzaki válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
A nagy hangszórónak nem árt a víz nincs papír része a kicsi meg be van itatva lakkal. Az akku a doboz aljában van a kapcsoló az usb csatlakozó és a tápcsatlakozó a tetején a benzinöntő nyíláson csatlakoztatható. Vittük a Balatonba egy matracon .
(#) laszlo raduj válasza sastas01 hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Én nem akarok vitat nyitni ebül , lehet igazad van , de nekem fárasztó mereszteni a szemem , ha kijelölöm is, akkor sem olvasható , ha világos háteret nem latom jól, ha kijelölöm akkor legalább van változás , de így mindig ki kell másolnom egy szövegszerkesztőbe, egyáltalán nem kényelmes .
(#) Doncso válasza AMD hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Nekem nagyon tetszik, szép rendezett a belső, semmi spagetti feeling, tetszik a külső is, a dobozolás, minden. Gratuláció. Igazi házi erősítő.
(#) CIROKL válasza adamo32 hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
Szia! Sajnos a képek nagyon nem értékelhetőek , próbálj már más fényviszonyok mellett csinálni képeket az erősítőről .
(#) adamo32 válasza CIROKL hozzászólására (») Nov 30, 2013 /
 
OK! Megpróbálok.
(#) adamo32 válasza adamo32 hozzászólására (») Nov 30, 2013 / 1
 
Megpróbáltam...Csak sajnos nincs fényképezőm.
Következő: »»   1110 / 1680
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem