Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Érdekességek
 
Témaindító: Gatery, idő: Szept 5, 2006
Lapozás: OK   103 / 614
(#) kameleon2 válasza titi hozzászólására (») Feb 13, 2014 /
 
Hát ha még azt sem issza meg !
(#) szamóca hozzászólása Feb 13, 2014 /
 
(#) elektrorudi válasza titi hozzászólására (») Feb 14, 2014 /
 
Nem lett volna szabad abbahagynia...!
(#) elektrorudi hozzászólása Feb 14, 2014 /
 
Hiába, ezeknek a svájciaknak utolérhetetlen az üzleti érzékük. Nem véletlenül lett nagyon gazdag ország...

Distrelec.JPG
    
(#) zolika60 válasza elektrorudi hozzászólására (») Feb 14, 2014 /
 
Ez a viccesben is jó lett volna.
(#) Mybuster hozzászólása Feb 15, 2014 /
 
Belekukucskáltam vajon mit rejthet egy EQ poló vezérlő doboza. De ez a kép többet mond minden szónál.

EQ. Poló.jpg
    
(#) Csongi_ válasza Mybuster hozzászólására (») Feb 15, 2014 /
 
Szamitani lehet ilyesmire, ugyanis en akartam venni ilyen polot, de mikor lattam, hogy csak 3 fokozata van a LED-ek vilagitasanak, lemondtam rola.
Egyebkent a trafonak milyen szerepe van?
(#) Mybuster válasza Csongi_ hozzászólására (») Feb 16, 2014 /
 
Én áramgenerátornak nézem.
(#) kérdező hozzászólása Feb 16, 2014 /
 
Elég hajmeresztő cucc, bár szívesen eljátszanék vele természetesen sugárzásmérővel, és megfelelő ólomköpeny jelenlétében. Bővebben: Link
(#) keszeg01 válasza kérdező hozzászólására (») Feb 16, 2014 /
 
A védőfelszerelés nélkül meg meg van a születésszabályozás is egyben!
(#) kérdező válasza keszeg01 hozzászólására (») Feb 16, 2014 /
 
Igazából nem tudom, hogy mekkora lehetett a sugárzás, de biztosan nem tartanék a lakásomban ilyet. Védőfelszerelés nélkül meg nem mennék a közelébe se.
Jujj. Ha csak bizonyos ideig lenne az előbb említett hatása a sugárzásnak, nem is lenne olyan rossz ötlet. Nem kellene "védő"felszerelés.
(#) Collector válasza kérdező hozzászólására (») Feb 16, 2014 /
 
Idézet:
„Igazából nem tudom, hogy mekkora lehetett a sugárzás”

Az U-238 alfa sugárzó, így addig amíg le nem nyeli valaki, semmi gondja nem lenne.
Itthon még egy aktív füstérzékelőért is most már kivonulna hozzád a katasztrófavédelem, a terrorelhárítás, a rendőrség meg minden létező hatóság, na meg a média, hogy itt radioaktív anyaggal való visszaélés történt, és hogy terrorista vagy, rögtön kapnál 20 évet.
Ha valaki az egyesült államokban lakik, akkor meg csak simán rendel egy ilyen készletet:
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Feb 16, 2014
(#) mineral hozzászólása Feb 18, 2014 / 1
 
Hány az óra vekker úr? Plot Clock
(#) granpa válasza mineral hozzászólására (») Feb 18, 2014 /
 
Ez erős!!
(#) rolie hozzászólása Feb 20, 2014 / 2
 
Újabb fejlesztés indulhat az oldalon: Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Feb 20, 2014
(#) kameleon2 hozzászólása Feb 22, 2014 /
 
(#) kérdező hozzászólása Feb 26, 2014 /
 
Találtam pár képet egy érdekes keverőerősítőről. Gondolom kis számban készülhetett. Belül ránézésre 80-as évek második fele. Viszont az angol feliratok, és a külföldi gombok alapján inkább a 90-es évekre gondolok. Valójában mikori lehet a cucc?
Bővebben: Link
(#) Massawa válasza kérdező hozzászólására (») Feb 26, 2014 /
 
Nagyon egyedinek tünik, szinte biztos, hogy a 80-s évekböl.
(#) mrobi válasza kérdező hozzászólására (») Feb 26, 2014 /
 
Idézet:
„Year: 1980 ??”

Gondolom a 80-s évekbeli lehet.
(#) szamóca válasza kérdező hozzászólására (») Feb 26, 2014 /
 
Vannak ilyen könnyen kettérepedős (lásd a fehér) potigombjaim. A nyolcvanas évek közepe tájékáról valóak, az akkori EMO forgalmazta, mint ahogy az AKAI Deprez-t is .
De kérdezd Gömör Gézát (Béka).
A hozzászólás módosítva: Feb 26, 2014
(#) mrobi válasza szamóca hozzászólására (») Feb 26, 2014 /
 
Jó hogy említetted Békát. Fel is kerestem az oldalát, és elolvastam pár humoros történetet.
(#) kérdező válasza mrobi hozzászólására (») Feb 26, 2014 /
 
Békának van humora.
(#) Frankye válasza kérdező hozzászólására (») Feb 27, 2014 /
 
Igen, meg ellenségei is... Sajnos!
(#) BiG_Lui-Gee válasza Frankye hozzászólására (») Feb 27, 2014 / 1
 
Kik az ellenségei ? Gondolom magánéletibb mert nem említi a cikkeiben. Nem tudom milyen ember, de az írásai alapján nagyon bírom és rendesnek tűnik.
(#) granpa válasza BiG_Lui-Gee hozzászólására (») Feb 27, 2014 /
 
Gólyák, és egyéb gázlómadarak; őszi-tavaszi vonuláskor az autók, néha rókák....stb.
(#) kérdező válasza BiG_Lui-Gee hozzászólására (») Feb 27, 2014 /
 
Nem tudom, miért vannak ellenségei, bár tény, hogy néha olyan dolgokat is szétberhelt, amit azért nem kellett volna. Mikor szétverte a szép nagy Videoton tv-t, ami ráadásul működött, az nem igazán tetszett. Legalábbis, én, mint retro TV gyűjtögető, nem kedvelem a barmolást. Egyébként meg néha olvasgatom az írásait, és mindig felvidít.
Visszatérve a Gelkás cuccokra, milyen árban voltak a nagy gyári termékekhez képest? A panelokat nézve drágábbnak tűnik.
(#) Gafly válasza kérdező hozzászólására (») Feb 27, 2014 /
 
Amikor olyat szedett szét amit én csináltam annó, akkor elsőként elgondolkoztam. Azóta rájöttem, hogy akkor azt jól kifizették. Most pedig örülök hogy nyoma van egyáltalán, valahol... Ha eljön az EHET2014-re nálam jó egy sörre, az biztos...
(#) kérdező válasza Gafly hozzászólására (») Feb 27, 2014 /
 
Melyik az a cucc? Megnézném.
(#) Frankye válasza granpa hozzászólására (») Márc 1, 2014 /
 
Nem erre gondoltam. Anno digitalizált rengeteg (de tényleg rengeteg!) elektronikai témájú könyvet, amiket közzé is tett az oldalán. Volt közöttük nagyon-nagyon sok olyan is, amelyik már antikváriumokban sem volt elérhető.
Egyszer azután - néhány éve annak már! - "valaki" feljelentette a "jusztiszmord*"-nál... Ja, nem: Aris Jus-nál (szerzői jogvédő hivatal), azok meg rászálltak. A végén kapott egy jókora bírságot, és el kellett távolítania az egész tartalmat. Mindezt azért, mert egy (szerintem nem kellően "kezelt", értem úgy, hogy az ágyban!) nőnek csípte a szemét, hogy egy felmenőjének jogdíjából ő nem részesült. (Lehetett vagy 100,- Ft a jogdíja...)

*szójáték: Justis mord: jogi hiba.
(#) Frankye válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Márc 1, 2014 /
 
Jó, legyen Neked mondva...
Következő: »»   103 / 614
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem