Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   62 / 1162
(#) fofo007 hozzászólása Jan 20, 2008 /
 
IC csak gondoltam valaki találkozott vele vagy tud valami katalógust ajánlani !

Azért kösz.


(#) denes44 hozzászólása Jan 21, 2008 /
 
Meg tudjátok mondani hogy hívják azt a csatlakozót amit tüskesorra lehet dugni, olyan mint egy jumper? (lásd a képet)
(#) vtsoftware válasza denes44 hozzászólására (») Jan 21, 2008 /
 
Ez nem jumper csatlakozó?
Nem biztos, nem is ezért jöttem Tippeltem, így kértem és kaptam egy üzletben. Mutatás nélkül adák...

Végülis azt szeretném kérdezni hogy 1,5V-os fesz. stab. IC-t tudnátok-e mondani nekem?

Köszi szépen
(#) zoz11 válasza vtsoftware hozzászólására (») Jan 22, 2008 /
 
Pl. LM317
(#) juand hozzászólása Jan 22, 2008 /
 
sziasztok!
1 revoltec-es 2fénycsöves invertert sikerül ellőnöm, és volt benne olyan alkatrész, ami elment, de nemtudom, mi is az!

UVs inverterben: GC409

narancs színű-ben: GCE37; GCE23

előre is köszönöm!!!
(#) vtsoftware válasza zoz11 hozzászólására (») Jan 22, 2008 /
 
Hopp, télleg'
Pedig pont most dumáltam másik topicban egy 317-es kapcsolást
Nocs/Kösz
(#) GTI hozzászólása Jan 22, 2008 /
 
Hello
Ha tudnátok nekem segíteni, megköszönném. A mai nap kaptam ezt a izét, de nem tudom milehet, remélem valamelyikőtök már találkozott ilyesmivel.

(#) GTI válasza GTI hozzászólására (») Jan 22, 2008 /
 
És itt van még pár kép:
(#) denes44 válasza vtsoftware hozzászólására (») Jan 22, 2008 /
 
A kontha listájában így nincs.
(#) neomur hozzászólása Jan 23, 2008 /
 
HI
szerintetek milyen mikrokontroller lehet ez?
SAB-C167CR-LM a száma, az adatlap-ból kiderül róla pár dolog, 16bites, egyszer progizható, jó sok portal.
találkozott már valaki ilyesmivel? hogyan lehet ezt progizni? meg legfőképpen mivel?
ezt nálunk a helyi boltban 55Ft/db árulják (szal azért vettem mert iylen olcsó, és csak jó vmire ). azt mondták rá hogy PIC, de ez nekem kapásból furcsa volt, mert se az infineon, se a siemen, és a bosch se gyárt PIC-et.

SV400001.JPG
    
(#) Norberto válasza neomur hozzászólására (») Jan 23, 2008 /
 
Fel van sorolva, hogy milyen programozókkal lehet felprogramozni:

ITT
(#) (Felhasználó 14300) hozzászólása Jan 25, 2008 /
 
Sziasztok

A számítógépekben voltak régen az ISA slotok. Nos nekem hasonló kártyacsatlakozókra lenne szükségem, de nem tudom mi a pontos nevük. Hogy keressem az interneten?
Nem kell feltétlenül olyan nagy mint az ISA, nekem elég lenne egy akkora méretű mint az ISA 8 bites része...
(#) KTobi válasza (Felhasználó 14300) hozzászólására (») Jan 25, 2008 /
 
Szia!

Az újabb számítógépes slottok a következők: PCI, AGP, CNR. A CNR az nagyon rövid. Ez az 5-6éves alaplapomon van, újabb amiről tudok a PCI-Express.

Üdv. Tóbi
(#) orca17 válasza KTobi hozzászólására (») Jan 26, 2008 /
 
Most olvastam a 162090-es (KTobi kontra Norberto) hozzászólást és KTobi igazát erősítendő, egy kis adalék.
Egy tudományos értekezés mellékletéből és egy bolt címe

Bővebben: RCA dugó
Tehát igencsak használatos az a fránya RCA dugó meghatározás..

rca_dugo.gif
    
(#) Lacika hozzászólása Jan 26, 2008 /
 
Sziasztok.

Egy láncfűrészben van és szerintem ez ment tönkre.
ACLONG DS12A 5E4
(#) Lacika hozzászólása Jan 26, 2008 /
 

Most vagy rosszul fejeztem ki magam, vagy pedig senki se tudja. Az előző kérdésem az, hogy ez mi és minek van ott.

Ha áthidalom, akkor kiég a motor, vagy nem?
Üdv.
(#) Ricsi89 válasza Lacika hozzászólására (») Jan 26, 2008 /
 
Hi
Nem lehet látni rajta az írást. Ha beírnád ide hogy mi van rajta akkor lehet tudna valaki segíteni.
(#) Lacika válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jan 26, 2008 /
 
dehát már leirtam.

ACLONG DS12A 5E4
(#) Ricsi89 válasza Lacika hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
Ha sorba van kötve a motorral, akkor szerintem ez egy biztosíték féleség. Akkor pedig átlehet kötni.
(#) nagyagyas hozzászólása Jan 27, 2008 /
 
Sziasztok!
A videó szétszedése közben találtam valamit talán fotoellenálás de nem biztos itt a kép az egyiket megpróbáltam kivehetőbbé tenni.
(#) huba válasza nagyagyas hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
Az a páratartalom érzékelő lessz. Amikor beviszed a videot hidegből melegbe és bepárásodik engedi bekapcsolni.
(#) pitty21 hozzászólása Jan 27, 2008 /
 
sziasztok lenne egy olyan kérdésem, hogy kinek van bármilyen kapcs. rajza az OE104 típusu multiteszterhez???
Fontos lenne, köszi
(#) Lesley Bredy hozzászólása Jan 27, 2008 /
 
Találkozott már valakiM48T08 timerkeep srammal, található benne egy időzítő, mely lejárt. Hogy lehet átírni, vagy kihelyettesíteni?
(#) zoz11 válasza Lesley Bredy hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
Ha jó helyette a M48T02, akkor azt a hq-nál beszerezheted, de elég huzós ára van :eek2:
(#) Lesley Bredy hozzászólása Jan 27, 2008 /
 
Köszi de tudok ugyanilyet is szerezni (az árát is tudom, az is húzós), csak programozni nem tudom, mert a régit nem tudom kiolvasni. Persze író-olvasóm van ami tudja ezt a tipust, de a régit nem tudom kiolvasni, miután lejárt az időzítése.
(#) szasza10 hozzászólása Jan 27, 2008 /
 
van itt egy ilyen alkatrész.Ez mi?(szerintem infra vevő)
Van rajta szöveg is AO47(az O betű lehet hogy C mert elég homályos )
(#) szasza10 válasza szasza10 hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
Utóirat:a képek elég sz*rok lettek(telefonnal),
ez az alkatrész hasonlít egy tranyóra csak az egyik felén van egy púp
(#) kerteszsasa hozzászólása Jan 27, 2008 /
 
Sziasztok
Egy pm3 lejátszóban meghalt elégett valami, ezért csak monóban szól. A képeken a száma nem látszik, de ez volt ráírva:
220
4V Mi lehet ez? először diódának néztem de nem találtam róla semmit neten. Lehet-e kondenzátor?
(#) Fery válasza kerteszsasa hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
220mF 4 voltos kondi
(#) kerteszsasa válasza Fery hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
Köszi, az m az ugye itt mikrofarad. Ennek a csíkos oldala a pozitív?, mert egy másik nyákon a hasonló alakatrész csíkja mellett található a + jel.
Következő: »»   62 / 1162
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem