Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   472 / 681
(#) mekmester67 hozzászólása Máj 31, 2021 /
 
Üdv,újra lenne néhány dolog,ezúttal hibás 58 wattos elektronikus fénycső előtétek: 2 db Tracon,6 db GE,illetve 13 db Siemens.Helyileg Bácsalmás.
(#) Dempsey válasza jefflynn hozzászólására (») Máj 31, 2021 /
 
Semmi gond köszi.
(#) mnyugger hozzászólása Jún 1, 2021 /
 
A héten elvihető Békéscsbán 30 - 30 db. 38*32.5 cm-es és 37*37cm - es, 3 mm vastag, bontott üveglap.
A hozzászólás módosítva: Jún 1, 2021
(#) jani1987 hozzászólása Jún 1, 2021 /
 
Van amúgy a fórum ezen részét illetően bármilyen korlátozás a felajánlott dolgok tekintetében? Gondolok itt arra, hogy mit lehet és mit nem.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 1, 2021 /
 
(#) oregtamas0202 hozzászólása Jún 1, 2021 /
 
Üdv !
Ingyen vihetők , gyári , új Poszterek.
Méretük : 80x59 cm.
1-1 gyári papír cső csomagban 10db Poszter van . Egy fajtából 2db.
Valamint matricák.
A képen látható mérettől jóval nagyobbak is. Pl: 97x54cm.
Nem postázom.
(#) mnyugger válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 1, 2021 / 1
 
Megfúrod a felajánlásomat?
Nem gond.
Elviszem a hulladékudvarba. Azzal a 3-4 utánfutónyi elektronikai cuccal együtt.
(#) sany válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 1, 2021 /
 
Dehogy viszed.
(#) mnyugger válasza sany hozzászólására (») Jún 2, 2021 / 1
 
Ja, mert fizetni kell, hogy átvegyék.
Neked kell egy nagy doboznyi?
(#) FAZ1 válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
Mióta kell a hulladékudvarokban fizetni a hulladékok átvételért?
Ott egyedül csak a használt autó-gumiabroncs a fizetős, viszont azt az átlagember nem is oda viszi, hanem simán *** az erdőbe, vagy útszéli árokba, mert ott legalább ingyen van!

Na! Azért egy szint alá ne menjünk!
A hozzászólás módosítva: Jún 2, 2021
Moderátor által szerkesztve
(#) sany válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
Köszönöm, nem kell. Csak ide jobb felrakni, mint kidobni, hogy évekig ott álljon a telepen.
(#) Gafly válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 2, 2021 / 1
 
Pesten elvileg nem kell, de szerintem eléggé kacifántos lett újabban.
(#) Moderátor hozzászólása jani1987 hozzászólására (») Jún 2, 2021
 
Ahogy Gafly is írta: Alapvetően nincs (ebben a topocban), de törvénysértő, illetve a jó ízlést, etikát sértő dolgokat - érthetően - nem engedjük meg.
(#) FAZ1 válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
Bizony eléggé disztingváltan írtam le.

De aki ebben rögtön rosszra gondol, valójában az a rossz!
(#) FAZ1 válasza Gafly hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
Én talán ha 3x 4x vittem elektronikai cuccokat hulladékudvarokba (1x a Sárkány utcába - nyócker, 2x pedig a Bakancs utcába - Rákoskeresztúr). Soha nem kekeckedett velem senki, leraktam a kupacba - "oszt jónapot!"

Sőt - onnan egyszer el is hoztam egy 16"-os ASUS (VW161D) LCD monitort, mert volt ott kupacban vagy 5-6 darab.
Mondom magamnak - jó lesz ez nekem - a második gépemhez.
Valójában azóta is megvan, s amikor elhoztam, a kapunál nem szólt érte senki.

Persze azóta - a "láthatóan még működni képes" elektromos cuccokat már a bevitel és lerakás után elég gyorsan bepakolják ott, egy arra a célra való konténerbe.
(#) mnyugger válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
Évi 500kg ingyenes. Kivéve a veszélyes hulladékot.
Gumit meg a gumisnál hagyom.
(#) ftirius válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
Idézet:
„Persze azóta - a "láthatóan még működni képes" elektromos cuccokat már a bevitel és lerakás után elég gyorsan bepakolják ott, egy arra a célra való konténerbe.”


Legalább újra használják őket, nem kell legyártani megint. Bár a GDP-nek, (ami a "fejlődés"!? fokmérője) ez kifejezetten ártalmas.
(#) Gafly válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
A "Bakacsos" az ismerős, meg tudom is miért mondod, mert területileg illetékes: Gyökér köz 4.
Szerintem nem teljesen olyan, mint ahogyan a fenti leirásban van...
(#) Rosszmáj válasza Gafly hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
Pro forma ki nem lehet(ne) hozni semmit.
Nálunk (Ipacsfa utca) van egy bolt is, ahol az "újrahasznosítható" nem elektromos, vagy elektronikus cuccokat meg lehet venni.
(#) FAZ1 válasza Gafly hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
Bocsánat, de IGAZAD VAN!
Tényleg nem Bakancsos utca, hanem Gyökér köz.
A hőerőműnél.
Én csak annyit jegyeztem felőle, hogy a Bakancsos útnál kell felmenni.
(#) FAZ1 válasza Rosszmáj hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
Én úgy tudom - lehet, hogy ez csupán budapesti téma, ámde az is lehet, hogy országos - de van valahol egy újrahasznosító üzletük (áruda), amelyik ezeket - a még valóban működő - elektronikus és háztartási gép cuccokat bizonyos érdeklődői rétegnek valami jelképes összegekért eladja.
Hoztam volna én ki onnan olyan HiFi tornyos magnódecket, ami százszor jobb, mint az enyém ...
De akkoriban már nem a földön volt, mint ahogyan a régebbi számítógépek sem!
(#) Electronix válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
Szerintem ezek a megoldások "okosban" vannak, és nem hivatalosak. Néhány hónapja megkerestem a helyi illetékes szervezetet, hogy lenne-e lehetőség arra, hogy a leadott dolgokból akár átvételi áron magánszemélyként vásároljak. Hivatalosan ilyet sajnos nem lehet(ne), mert hulladékgazdálkodási engedély kell hozzá. Az nyilván más kérdés, ha ezt lepapírozzák valahogy házon belül az "áruda" felé, de az utcáról betérve nem működik
(#) sargarigo hozzászólása Jún 2, 2021 /
 
Ezt a pihenőben kellene kitárgyalni, mert mint kiderült nem vihető, sem ingyen, se máshogy! Modik harapni fognak!
(#) Moderátor hozzászólása Jún 3, 2021
 
Kérjük, hogy maradjatok a topik témájánál. Köszönjük!
(#) Electronix hozzászólása Jún 3, 2021 /
 
Márkóról, alkalomadtán Veszprémből ingyen elvihető egy HP Deskjet F380 többfunkciós nyomtató.

Nyomtatni valamiért nem tudott, én a szkennelésre használtam, mert arra nagyon jó volt: tudott OCR-t is amivel kereshető PDF-et olvasott be. Viszont ~fél éve Windows 10 alatt már nem működik egy rendszerfrissítés óta. Mivel azóta lett egy másik nyomtatóm, ami ilyet tud, ez már feleslegessé vált, és nem foglalkoztam vele.

A gyári HP tápegység megvan hozzá. Postázom is, csak ne kelljen kidobnom
(#) bbalazs_ hozzászólása Jún 4, 2021 /
 
Szegedről elvihetők régebbi, de új IC-k, félvezetők, egy csomó japán mikroproci, memória, mind DIP tokozású, nagy méretű.

párban és egyedül 9db BD249C Texas gyártmány

BT137 triak 6db

3db D8085AHC NEC

1db TMP8085AP Toshiba

1db M5L8155P Motorola

4db D8155C NEC

3db SAB8155P Siemens

3db TC5565PL-15 Toshiba

7db HY6264lp-15 korea

3db TMM2064-15 Toshiba

2db TMP8251AP Toshiba

A következőkből 1-1 darab van, japánok:

TMS2764-20JL ablakos EPROM Texas (ő nem jap)
HM6116LP-2
TMM2016BP-10
HM6264LP-12
AKM6264ALP-15

3 db orosz:

KP580BB51A
(#) Temela válasza bbalazs_ hozzászólására (») Jún 4, 2021 /
 
Üdv!

Irtam üzenetet. (triak és tranzisztorra jelentkezve...)
A hozzászólás módosítva: Jún 4, 2021
(#) vargham válasza bbalazs_ hozzászólására (») Jún 4, 2021 /
 
Szia! Ha postázod is, akkor az IC-kre jelentkezem. Kösz.
(#) bbalazs_ válasza vargham hozzászólására (») Jún 4, 2021 /
 
Ha az összes IC kell, akkor elpostázom neked. Kérlek, magánban írj egy címet.
A tranyókat és a triakokat Temela viszi.
(#) mikrodigit hozzászólása Jún 4, 2021 /
 
Sziasztok!
Bp. XIII. kerületből elvihető egy kis szovjet oszcilloszkóphoz való mérőzsinór (1:1-es). Speciális koax csatlakozója van.
Következő: »»   472 / 681
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem