Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3562 / 3563
(#) jani1987 válasza Suba53 hozzászólására (») Júl 14, 2024 /
 
Mai sztori. Ott állok reggel 4 körül Siófokon a vasútnál egy árva fillér és telefon nélkül. Ne kérdezzétek miért. Maradjunk annyiban, hogy zűrös estém volt. 4:28-kor bejött a déli vonat én meg lesz ami lesz alapon felszálltam. Akkora volt a tömeg, hogy nem láttam ellenőrt. Szóval ingyen jöttem fehérvárig. Onnan gyalog haza papucsban. A lábam azóta is rottyon van.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 14, 2024 /
 
Gratulálok. Bár a stop tisztességesebb.
(#) jani1987 hozzászólása Júl 15, 2024 /
 
Mai körülmények között mivel szokás jelölni az alkatrészek nevét vagy értékét bármilyen felületen? Ez a kiindulási pont.
(#) vision61 válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 15, 2024 /
 
Pl. Edding lakkfilc. Szinte bármilyen felületen használható, kicsit hosszabb a száradási ideje, mint az alkoholos filctollaknak, de cserébe sokkal tartósabb.
(#) granpa hozzászólása Kedd, 11:44 /
 
Sajnos a "100" éves 120 l-es hűtőm végleg megadta magát. Valahol mostanában láttam régi, de működő hűtő felajánlást. Valaki tud róla?
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Kedd, 12:01 /
 
Nálad az emeleten, a hálószobában van egy abszobpciós.
Csak le kell hozni.
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Kedd, 15:55 /
 
Azok jellemzően, ennyi idő állás után már nem működnek. (Asszem tán próbálva is volt pár éve.) Valamint túl kicsi és nem elég hideg. Fagyasztója sincs.
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Kedd, 18:45 /
 
Még egy ok a lehozásra, ha nem is működik.
(#) mnyugger válasza Gafly hozzászólására (») Kedd, 19:32 /
 
Lemenjünk lomtalanítani?
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Kedd, 20:08 /
 
Az a baj, hogy nem egyemberes. A "leszállítási útvonal" sem túl baráti.
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Kedd, 20:38 /
 
Meg azon tartom a műfogsorom, jó az ott ahol van.
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Kedd, 20:41 / 1
 
Hoppá! Itt felejtetted a műfogsorod? 4 nap múlva megkapod, ha megtalálom.
(#) mnyugger hozzászólása Sze, 21:38 /
 
Tudja e valaki, hogy a MédiaMarkt saját márkás PEAQ PTV 32H-5024C TV-je melyik gyártóhoz köthető.
Telekomos IPTV univerzális távirányító TV funkcióját szeretném felprogramozni. A TV-k listájában PEAQ márka nincs.
(#) Villanymozdony hozzászólása Csü, 0:32 /
 
Sziasztok!
Valakinek nincs meg véletlenül a Growatt ShineBus szoftver telepítőfájlja? Mivel régebbi inverterekhez van, már nincs fenn a cég oldalán.
(#) Gafly válasza mnyugger hozzászólására (») Csü, 6:54 /
 
Ha már nem garanciás, akkor lehet a sasszi száma segíthet. De a legjobb valóban ha valaki tudja.
(#) mnyugger válasza Gafly hozzászólására (») Csü, 16:03 /
 
Vasárnap vettem.
(#) zamatőr válasza mnyugger hozzászólására (») Csü, 16:13 /
 
Itt van valamilyen dokumentum . Talán használható. Innen töltöttem:
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Csü, 16:16
(#) mnyugger válasza zamatőr hozzászólására (») Csü, 20:56 /
 
Köszönöm.
(#) antikzsolt hozzászólása Pé, 14:23 /
 
Üdv. Mikor a klímás nem vállalja el a mobil klíma takarítás de meg kell már csinálni. Akkor hajrá. Előtte és félkész állapotban is látványos a változás
(#) Bakman válasza antikzsolt hozzászólására (») Pé, 17:06 /
 
Ha le tudod szedni a lapátot, akkor ajánlom a hideg zsíroldót. Gumikesztyű + ecset és szebb lesz, mint új korában. Belélegezni nem ér, szabadban csináld.
(#) antikzsolt válasza Bakman hozzászólására (») Pé, 17:44 /
 
Le tudnám ha a 10 krova meglenne. Persze pont az nincs meg.
Fogkefe hadművelet. De már üzemel de tisztán
A hozzászólás módosítva: Pé, 17:45
(#) Kinka István hozzászólása Pé, 21:29 /
 
Sziasztok!
Antiktelefon fórumtársunk már egy hónapja nem lépett be, tud róla valaki?
(#) zolika60 válasza Kinka István hozzászólására (») Pé, 21:39 /
 
Bízzunk benne, hogy csak nyaral.
(#) Prefector válasza Kinka István hozzászólására (») Szo, 15:02 /
 
Folyamatosan belekötött mindenkibe a fórumon, állandóan az apróhirdetések alatt hisztizett mindenkinél, reméljük ezt is kipiheni.
(#) Kinka István válasza Prefector hozzászólására (») Szo, 16:48 /
 
Köszönöm az információt.
Úgy emlékszem ő javított VGA kártyákat, ez ügyben akartam megkeresni.
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Vas, 12:17 /
 
Hogyan tudnék a saját hozzászólásaimra keresni? Valamit vissza kellene keresnem.
(#) Frankye válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Vas, 12:51 /
 
Idézet:

A fórum használatát segítni annak keresője, mely a fórum főoldalán található. Többféle keresési módot is használhatunk, de a legtöbb kereséshez az "Intelligens keresést" ajánljuk.
Az intelligens keresés keres a fórum hozzászólásaiban, és annak címeiben is, majd a találatokat a címszó fontossága és gyakorisága szerinti sorrendbe helyezi. Egyben az intelligens keresés képes korlátozott címszó esetén szinonímákra is keresni.
Hozzászólás keresés: Ebben a módban konkrét hozzászólás keresésére van lehetőségünk, tetszőleges kulcsszavak és szűrő feltételek segítségével (lásd később)
Fájlmelléklet és képek keresése: Ezekben a módokban pedig speciálisan fájlmellékletekre és képekre van lehetőségünk keresni. Hasznos ha egy rajzok, vagy ábrát keresünk.

Keresési szűrők:

topic:12345 - Keresés az 12345-ös azonosítójú témában
user:xyz - XYZ nevű felhasználó témáinak és hozzászólásainak keresése
-kulcsszó - Adott kulcsszó kizárása a találatokból

Ezen keresési szűrők együtt használandók a keresendő kifejezésekkel. Egy példa, a használatra:
"napelem -inverter topic:265" = Napelem szó keresése olyan hozzászólásokban, melyek a 265-ös azonosítójú (Kezdő kérdések) témában találhatók, továbbá nem szerepel bennük az inverter kulcsszó.


Lap alján, GYIK.
(#) szs válasza Frankye hozzászólására (») Vas, 14:11 /
 
Nem ez volt a kérdés.
A kérdés az volt, hogy "Udvari Zsombor" hozzászólásaira hogyan tud keresni. Nekem sem sikerült, pedig kerestem volna egy régi hozzászólásat.
Tartok tőle, hogy a két tagból álló nicknevekre nem működik a kereső, mert egy szlávos nevű (ugyancsak két szóból alló) fórumtárs hsz-ére sem tudtam visszatérni.
Próbáld ki: beírod, hog "user: udvari zsombor", kiválasztod a "hozzászólások" lehatőséget, nocsak: nem ad semmit.

A kereső hobáját nem illik a felhasználóra fogni
A hozzászólás módosítva: Vas, 14:21
(#) bbb válasza szs hozzászólására (») Vas, 14:20 /
 
Mert rosszul idézőjeleztek...
* user:"Udvari Zsombor" és hozzászólásokban keresés.
(#) szs válasza bbb hozzászólására (») Vas, 14:25 /
 
Rosszul, persze. Úgy is próbáltam.
De nézd meg:
Következő: »»   3562 / 3563
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem