Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   434 / 438
(#) Gafly válasza KKobra hozzászólására (») Jún 29, 2024 /
 
Az attól függ milyen az áramköri környezete.
Ha nagyságrenddel nagyobb ellenállással terheled, akkor nagyjából mindegy.
Ha összemérhető, akkor fura lesz a karakterisztika. Nagyon szép diagramokat lehet csinálni tekerési szög vs. ellenállás/feszültség...
(#) KKobra válasza Gafly hozzászólására (») Jún 29, 2024 /
 
Forrasztóállomás vízszintes panelon van a műveleti erősítő mellett a mért hőmérsék és a kivánt hőmérséklet beállítását lehet kalibrálni.
(#) pipi válasza KKobra hozzászólására (») Jún 29, 2024 /
 
Szerintem vizslasd meg az áramkört, mit is csinál az a 3k3 poti... Ha simán osztóként van benn, és nem számít az ellenállása, lehet tök mindegy 2k vagy 5k
(#) HA3GX válasza Gamo hozzászólására (») Júl 4, 2024 /
 
Sziasztok.

Olyan gyújtó transzformátort keresek aminek kizárólag 3-6 ohm a primer tekercs ellenállása, ès 6-10kohm a secundere.
Van egy IGBT-s gyújtóegysègem ès annak a specifikációja ezt kèri.
Kèt darab kellene.
(#) btamas81 hozzászólása Júl 11, 2024 /
 
Sziasztok!
A képen látható potméterre nem tud valaki valami forrást?
20mm a tengely hossza. 3db is megadta magát.
(#) Hutty válasza btamas81 hozzászólására (») Júl 13, 2024 /
 
(#) btamas81 válasza Hutty hozzászólására (») Júl 13, 2024 /
 
Ezt megtaláltam, de rövid a tengelyhossz. Az alin találtam majdnem megfelelőt ("csak" 5mm rövidebb mint amilyen kellene), onnan rendeltem.
(#) antikzsolt hozzászólása Júl 22, 2024 /
 
Hali.

Kellene egy kis segítség. A gyerekeknek vettem rollert sajnos nem figyeltem eléggé. Az indításhoz rá kell lépni egy gumilapra és lökni kell nekik a rollert. Viszont ez a gomb elég megbízhatatlan. Lényegében egy opto és egy gumi lap csúszik közé. Ezt a vezérlést szeretném áthelyezni a kormányra.
Nem tudtok valami kormányra szerelhető nyomógombot? Nem kell nagy dolog on off aztán ennyi. Gyári is csak ennyit tud.
Nem igazán biztonságos ez a megoldás jelenleg megállás szempontjából. Egyszerre menne a motor de fékeznek is. Megbillen véletlenül a gyerek és a fékről lelép máris elszabadul mint a 100w és el is esik mert a billegés mellé még ránt is egyet rajta.
A bekötés szerencsére nem nehéz mert csak egy YY csatlakozó kell a lábkapcsoló és a gyári kábel közé.
(#) NGY válasza antikzsolt hozzászólására (») Júl 22, 2024 / 1
 
Valami ezek közül?
Pl. egy ilyen.

1.jpg
    
(#) bbb hozzászólása Júl 28, 2024 /
 
Sziasztok!

Ma úgy döntött a 3D nyomtatóm, hogy csinál egy hatalmas dugulást, s kinyírja a fejen lévő NTC-t. Elvileg ez 100k NTC, de se a lomexben nem találok olyat, amit oda tudnék rakni, se a hq-ban, incompban. Mivel nincs kedvem heteket várni az alis megrendelésre, ezért egy magyarországi forrást tudnátok mondani, ahol akár hétfőn tudnék venni cseredarabot?
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2024
(#) antikzsolt válasza NGY hozzászólására (») Júl 28, 2024 /
 
Oh basszus most látom hogy jött rá válasz. Valami egy gombosra gondoltam de azt sehol sem találtam még. De jobb megoldás nem lévén marad a kűrt feliratos.. Köszi
(#) Travolta válasza bbb hozzászólására (») Júl 28, 2024 /
 
Itt kapható.
(#) bbb válasza Travolta hozzászólására (») Júl 28, 2024 /
 
Szia!

Ez nem egészen az, ami kell bele (1%-os van benne). Az aliexpressen megtaláltam, de hetek, mire ideér, ezért keresek magyar boltot, ahol talán hétfőn meg is tudnám venni...
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2024
(#) jani1987 hozzászólása Aug 2, 2024 /
 
Asztali műszer vásárlásához melyik oldalt favorizáljátok? A temun nem láttam, a többit nem ismerem.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 2, 2024 /
 
Nekem nincsen, kell az neked?
(#) NGY válasza Gafly hozzászólására (») Aug 2, 2024 /
 
Azért egy konyhai mérleg csak van otthon?
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 2, 2024 /
 
Mire gondolsz, mint "asztali műszer"? (nem hordozható, nagy kijelzős etc.?)
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Aug 2, 2024 /
 
(#) bbb válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 2, 2024 /
 
Alin is válogathatsz, ha ilyen kell.
(#) jani1987 válasza bbb hozzászólására (») Aug 3, 2024 /
 
Van olyan aki Fejér megyei vagy közeli és szokott rendelni innen? Mert akkor őt bíznám meg vele. Persze fizetem a részt.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 3, 2024 / 1
 
Szerintem nem kell az Neked annyira, inkább fizessed ki előbb a szomszédnak a zautót.
(#) bbb válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 3, 2024 /
 
Jobban jársz, ha saját magad rendeled meg a holmikat és nem másokat bízol meg vele. Nem agysebészet egyáltalán.
(#) uniman válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 3, 2024 /
 
Az Alin bárki megrendelheti akár a te címedre is...
(#) Remci hozzászólása Aug 4, 2024 /
 
Sziasztok!
Szerintetek az országban hol kapható ilyen, a képen látható biztosíték? 1A 187C°-os, a test hossza 9mm, átmérője kb 2mm. Sajnos ettől nagyobb méret nem fér be a helyére.
(#) Bakman válasza Remci hozzászólására (») Aug 4, 2024 /
 
Biztos, hogy 2 mm átmérővel rendelkezik? Kb. 4 mm a szokványos. Igaz, ha speciális/régi gépben van, kb. minden elképzelhető.
(#) Remci válasza Bakman hozzászólására (») Aug 4, 2024 /
 
Sőt,nincs is egész 2mm. Egy autó klíma kuplungjában van. Legalábbis a tulaj így hívja.
(#) erbe válasza Remci hozzászólására (») Aug 4, 2024 /
 
Láttam már ilyen vékonyat, de kapni csak a vastagabbat lehet.
Nálam szerencsére befért a vastagabb.
(#) lóri hozzászólása Aug 6, 2024 /
 
Sziasztok!

Hol lehet venni, vagy hogy kell keresni ilyen, lemezjátszó-földelő csavart?
(#) Bakman válasza lóri hozzászólására (») Aug 6, 2024 /
 
Gyaníthatóan nincs "lemezjátszó-földelő csavar" kategória, könnyen lehet, hogy direkt a géphez gyártott csavarról van szó. Első ránézésre olyan, mint egy illesztőcsavar. Nincs képed oldalnézetből?
(#) Massawa válasza lóri hozzászólására (») Aug 6, 2024 /
 
A legegyszerübb és többnyire mindenhol kapható egy csavaros ( müszer) banánhüvely. Még csavarhuzo sem kell hozzá. S ha kell vannak különlegesebbek is (pl 2 mm-s banándugokhoz).
A hozzászólás módosítva: Aug 6, 2024

IMG_7350.jpeg
    
Következő: »»   434 / 438
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem