Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kaputelefon
 
Témaindító: Pere, idő: Jan 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   35 / 35
(#) kalmi.kalmi válasza pavikpeter hozzászólására (») Szept 5, 2024 /
 
Annyira nem tudom, de ez egy népszerű kaputelefon. 2 vezetékes !
(#) uniman válasza pavikpeter hozzászólására (») Szept 6, 2024 /
 
Működik a régivel? (erről nem írsz!). Ugyanis a DP 3001-es digitális, 2 vezetékes központ ! ...vagy nem? Szomszédoknál megnézted milyen készülékek működnek? Az új lakáskészülék teljes típusszámát sem ártana megadni. Meg a réginek (TESLA) is van típusszáma, ami alapján van hozzá rajz a neten (meg itt a HE-en is tárgyalva volt már, vagy egytucatszor).
A hozzászólás módosítva: Szept 6, 2024
(#) dehogyisnem válasza uniman hozzászólására (») Szept 6, 2024 /
 
A DP központhoz is létezik hibrid panel, vagyis digitális mkt átalakitó. Ez alapján lehet Tesla vagy bármilyen más mkt készülék is rákötve.
(#) uniman válasza dehogyisnem hozzászólására (») Szept 6, 2024 /
 
Köszi az infót, valami ilyesmit sejtettem...na meg a kérdezőnek is tudnia kéne a létezéséről (vagy nem).
(#) pavikpeter válasza uniman hozzászólására (») Szept 6, 2024 /
 
Idézet:
„Működik a régivel?”

Igen, csak a nyitó gomb minden tizedik nyomásra nyit, ezért is kell lecserélni.
Idézet:
„Szomszédoknál megnézted milyen készülékek működnek?”

Nem.
Idézet:
„Az új lakáskészülék teljes típusszámát sem ártana megadni.”

Az első képen rajta van de igaz eddig még egy fórumozó sem akart beperelni, amiért kiütötte a szemét. (Tesla 4FP211 06.abc)
Idézet:
„Meg a réginek (TESLA) is van típusszáma,”

Bizonyára van neki. Levettem a falról a hátulján sem találtam.

Azt reméltem, hogy valaki aki gyakorló kaputelefon szerelő ránézésre megmondja, hogy "Ezzel a konfiggal itt ne is próbálkozz! Vegyél ilyet meg ilyet, így és így kösd be és jó lesz."
(#) pavikpeter válasza dehogyisnem hozzászólására (») Szept 6, 2024 /
 
Idézet:
„A DP központhoz is létezik hibrid panel, vagyis digitális mkt átalakit”


Erről kaphatnék bővebb infót?
A hozzászólás módosítva: Szept 6, 2024
(#) pavikpeter válasza uniman hozzászólására (») Szept 6, 2024 /
 
Idézet:
„..na meg a kérdezőnek is tudnia kéne a létezéséről”
Igen, bizonyára. Azért kérdez mert tud róla.
(#) Josi777 hozzászólása Szept 6, 2024 /
 
Sziasztok!
Egy KDC-1803-as kaputelefont szeretném kiegészíteni egy rfId-val. Tudja valaki, hogy ez hogyan lehetséges a gyártóján kívüli megoldással? A bekötés érdekelne, hogy van-e könnyen hozzáférhető csatlakozási lehetősége, ami kinyitja a mágneszárat.
(#) kalmi.kalmi válasza Josi777 hozzászólására (») Szept 6, 2024 /
 
Ez igényel némi ismeretet. Egy kaputelefonos nem fog ide írogatni.
(#) dehogyisnem válasza pavikpeter hozzászólására (») Szept 6, 2024 /
 
A központ kimenetére kötve a hagyományos MKT rendszerű készülékeket kezeli. Nagyobb lakótelepi rendszerekhez költségcsökkentés jeligére...

dp1_panel.jpg
    
(#) dehogyisnem válasza Josi777 hozzászólására (») Szept 6, 2024 /
 
Egyszerűbb a névtábla mögé egy önálló kártyaolvasót beszerelni. Tanitókártyás fajtát.
A bekötést azt alaposan át kell gondolni. A kültéri egységre nem lehet és nem is szabad. Be kell vinni a központi egységhez. Ott alapvetően nincs csak váltó fesz. Kell egy egyenrángató. Meg ki kell silabizálni melyik a nyitó szál. Ha van nyitógomb akkor azzal párhuzamosan.
A hozzászólás módosítva: Szept 6, 2024
(#) HLacij hozzászólása Hé, 15:04 /
 

Legrand 2 vezetékes video kaputelefon kültéri 369339; beltérik 369235

Sziasztok!

Adott egy kétlakásos Legrand 2vezetékes video kaputelefon (kültéri 369339; beltérik 369235) 4-5 évig hibátlanul működött, aztán eltűnt a hang és a kép, újraindítás után ment egy darabig, ezt jó párszor eljátszottuk. Mostanra már az újraindítás sem segít, kaput tudom nyitni, kapcsolat megvan, ha kiakarok nézni a kültérin a világítás bekapcsol, de se kép, se hang, becsengetni nem lehet. Tippeket előre is köszönöm.
Következő: »»   35 / 35
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem