Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Sprint-Layout NYÁK-tervező
Alkotó fórumtárs Sprint Layout 6 leírása: sp6_alkoto.pdf
Lapozás: OK   27 / 211
(#) Alkotó válasza jandark hozzászólására (») Jún 8, 2009 / 2
 
Az előbb kimaradt!
Saját tollamból, létezik egy leírás ehhez a programhoz (mellékelem). Ennek a 8.1.9 pontja, éppen erről szól (meg még elérheted ugyanezt a 8.1.10.9 helyről is, de a beállító ablak ugyanaz)

Alkotó
(#) jandark válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Jún 10, 2009 /
 
Köszönöm neked is már kész a panel,de átnézem a lehetőségeket,,ilyennel még nem volt dolgom..
(#) jandark válasza Alkotó hozzászólására (») Jún 10, 2009 /
 
Értem..Nem én épitem csak a nyákban segitek egy jóbarátomnak..Még semmit sem tudok magáról a kapcsolásról,de átnézem és ha megtetszik nekilátok..
(#) jandark válasza Alkotó hozzászólására (») Jún 10, 2009 /
 
Ez nagyon jól jön..Külön köszönet érte
(#) aderka hozzászólása Jún 12, 2009 /
 
Üdv!

Új alaktrészt hogy lehet benn létrehozni? Annyit tudtam csinálni eddig, hogy rajzolok, 0.1-es vonallal egy keretet, elhelyezem a forrpontokat, el is mentem, ott is van, de a keret nem piros. Gondolom akkor valamit nem jól csináltam.
(#) niedziela válasza aderka hozzászólására (») Jún 12, 2009 /
 
Balra lent vannak a rétegek jelölői, mellette egy kérdőjel "layer info" azt nézd meg, hogy az alkatrész részei jó rétegen legyenek. A szín egyedi, amit beállítasz a rétegnek.
(#) kiskacsa2009 válasza aderka hozzászólására (») Jún 12, 2009 /
 
Rakjál fel képet rólla
(#) Hujikolp válasza aderka hozzászólására (») Jún 12, 2009 /
 
Minden réteg legyen aktív kijelölésnél, majd úgy mentsed el. Ha behozod, akkor ott kell lennie, feltéve, ha minden réteg be van kapcsolva.
(#) orizon válasza aderka hozzászólására (») Jún 12, 2009 /
 
S1 az alkatrész alakja, C2 pedig a forrszem. Szóval kapcsold be az S1 réteget, rajzold meg az alkatrész alakját, ha ezzel megvagy, válts át a C2 re, ez a forrszem, ha a forrszemek lerakásával is meg vagy, akkor bal egérgomb folyamatos lenyomásával az egész alkatrészt körbevéve kijelölöd, majd jobb egér gomomb katt, és az ott lehulló menüből kiválasztod a "build group" opciót, és mented az alkatrészt valamilyen néven a makros könyvtárba.
(#) aderka válasza orizon hozzászólására (») Jún 13, 2009 /
 
Köszönöm!

Úgy sikerült, hogy 0.1-es vonallal megrajzoltam az alkatrészt, jobb klikkel rákattintottam a vonalra, és ott mondtam meg neki hogy ez legyen az S1 réteg. Utána elhelyeztem a forrpontokat, és azután lelakatoltam, és elmentettem. Így most sikerült!

Köszönöm a segítséget!

üdv: Dávid
(#) DJ Szabcsa hozzászólása Jún 13, 2009 /
 
Valaki tudna nekem adni egy teljes verziós magyar Sprint Layout 5.0-t? Az istennek se tudom magyarosítani.
Előre is köszönöm...
(#) Doncso válasza DJ Szabcsa hozzászólására (») Jún 13, 2009 /
 
Ment a privi.
Üdv.
(#) DJ Szabcsa válasza Doncso hozzászólására (») Jún 13, 2009 /
 
Köszi szépen.
(#) sprofan hozzászólása Jún 17, 2009 /
 
Sziasztok!
Nagyon kéne a segítségetek, van itt ez a .lay file, nagyon sok munkám van benne, kb 5 munkalap van benne azon kapcsolások. Tegnap épp módosítottam rajta még egy kicsit, elmentettem majd bezártam, ma pedig már nem tudom megnyitni Csak tölt....tölt....tölt.... de semmi, esetleg megnéznétek hogy nálatok megnyitja-e? Vagy mit csináljak? Mert nagyon fontos rajzok vannak benne. Sprint Layout 5 Magyaral készült
köszönöm
(#) Alkotó válasza sprofan hozzászólására (») Jún 17, 2009 /
 
Jót nem tudok mondani. Nálam sem nyitja meg. Viszont szó nincs folyamatos töltésről. Ad egy hibaüzenetet, és abba bele is "rohad", csak erőszakosan lehet bezárni. Megsérült szerintem. Elsőnek próbáld a "bak" filet használni. Másold le, majd nevezd át a kiterjesztését "lay"-ra, és próbáld megnyitni. Elvileg az utolsó mentés előtti állapota fog visszajönni.

Alkotó
(#) sprofan válasza Alkotó hozzászólására (») Jún 17, 2009 /
 
Áttúrtam az egész gépet de sohol nincs egy ilyenféles .bak fájl sem. Nálam bejön a Sprint layout logója aztán homokóra... és ez addig megy míg be nem zárom, ekkor megkérdezi mentem-e a módosításokat? De milyen módosításokat ha meg sem tudtam nyitni....
(#) gulyi88 válasza sprofan hozzászólására (») Jún 18, 2009 /
 
Nálam is csak tölt, tölt, tölt, aztán semmi...
(-SPL 5.0 hun-)
(#) szabi83 válasza sprofan hozzászólására (») Jún 18, 2009 /
 
Szia!

Nálam is ez történt tegnap, mikor az villany elment a vihar miatt, s nem tudtam a gépet lekapcsolni, csak ment a gép az ups-ről.. ami egy idő után elfogyott és bámm..
Nekem annyiban volt szerencsém, hogy csak 2 órai munkám veszett oda, volt korábbi mentés..

Nos, de hogy ne legyen OFF.

Nekem ennyi jött össze, nem tudom volt e benne más is?
Ja, úgy nyissad meg te is (a hibásat), hogy sp indít majd munkalap / munkalap megnyitás.. majd gyorsan elmentettem másként, ennyi. Lehet vissza, jön nálad mind ?

Sok sikert.

Hova lesz a hőmérő ?

Szabi
(#) sprofan válasza szabi83 hozzászólására (») Jún 18, 2009 /
 
Szia! Megpróbáltam de nem nyitja meg nekem semennyire. Volt elég sok korábbi mentés, vagy 1 hetet biztos dolgoztam rajta, de a kapcsolások megvannak, majd összehozom valahogy. 5 vagy 6 munkalap van, már nem emlékszem. Egyébként napkollektor vezérlő, amit tud: lehet a minimum és a maximum hőmérsékleti küszöböt állítani amit potival teszek, a poti egyik tengelye a vezérlésé, a másik pedig a kijelzőé ami mutatja a beállított értéket. A pillanatnyi hőmérsékletet is kijelzi (ennek a rajza van a vágólap01.bmp-n) valamint hőmérséket függően pwm-el szabályozható a befúvó ventillátorok fordulatszáma is.
Sprint layout viewer-el is próbáltam, de azzal is ugyan ez a helyzet.
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
(#) mark.budai hozzászólása Jún 22, 2009 /
 
Sziasztok!
Sprint Layout 5-ben hogyan tudok átkötést rakni?
Köszi!
(#) Szebence válasza mark.budai hozzászólására (») Jún 22, 2009 /
 
Én egy másik réteget választok ki alul és akkor pl piros színnel húzok egy vezetősávot.

sp5.JPG
    
(#) mark.budai válasza Szebence hozzászólására (») Jún 22, 2009 /
 
Köszi szépen!
(#) Szebence válasza mark.budai hozzászólására (») Jún 22, 2009 /
 
Szívesen!
(#) aderka válasza mark.budai hozzászólására (») Jún 22, 2009 /
 
Üdv!
Bal oldalt láthatsz egy ilyen feliratot: Connections. Ezzel kell átkötést húzni!
(#) Alkotó válasza aderka hozzászólására (») Jún 22, 2009 /
 
ERRŐL SZÓ SINCS! Ez butsaság!
Olvassátok a leírásomat, érdemes.

Alkotó
(#) mark.budai hozzászólása Jún 25, 2009 /
 
Sziasztok!
Megint van egy kérdésem, vagy inkább kérésem. Nincs valakinek SIP12H tokozáshoz fájl a Sprint Lay. 5-höz?
Köszi!
(#) kiskacsa2009 válasza mark.budai hozzászólására (») Jún 26, 2009 /
 
Ha konkrétan mondanál egy alkatrész nevet, akkor talán csinálok eggyet...
(#) mark.budai válasza kiskacsa2009 hozzászólására (») Jún 26, 2009 /
 
LA4282
(#) brato válasza mark.budai hozzászólására (») Jún 26, 2009 /
 
Üdv!

Itt a fájl ha megfelel.

SIP12H.LMK
    
(#) mark.budai válasza brato hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Köszi szépen!!
Következő: »»   27 / 211
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem