Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   110 / 434
(#) jampi válasza Jihad Joe hozzászólására (») Máj 30, 2010 /
 
Ha wah pedálhoz kell, Etronic Shop, de nem olcsó!
(#) Jihad Joe válasza jampi hozzászólására (») Máj 30, 2010 /
 
ahhoz kell igen
kössz

Rád is vonatkozik a nagybetűs mondatkezdés, és az írásjelek használata!
szamóca
(#) caruso7294 válasza c27 hozzászólására (») Jún 3, 2010 /
 
Szia! A277D-t tudsz venni az autóbontóban.Trabant átfolyásméröben,és a 4 ütemü wartburgok ledes müszereiben van.
(#) dizi hozzászólása Jún 3, 2010 /
 
Hi urak
Én ehhez a Topi féle neonhoz keresek az írásban szereplő INVERTER TRAFÓT ,hol lehet ilyet kapni??
Mert Szegeden nem.Bővebben: Link
(#) B Ferenc hozzászólása Jún 6, 2010 /
 
HT 48R 50A-1 (dip) ic-ét keresek Észerü határokon belül bármegyit is megadnák érte. Mo lehetetlen a beszerzés
szinte mindenhol probáltam Szegedtöl Györig Hátha vala
kinek van egy tipje a beszerzésre vagy van a kincseslá
dájában.
(#) dizi válasza B Ferenc hozzászólására (») Jún 6, 2010 /
 
HI
Ez miben van?
(#) B Ferenc válasza dizi hozzászólására (») Jún 6, 2010 /
 
Egy futopadban
(#) SzervízMacska válasza B Ferenc hozzászólására (») Jún 6, 2010 /
 
A programja a birtokodban van? Mert ez egy mikrokontroller. A szoft nélkül semmit sem ér. És azt a programot bele is kell tudni tölteni. :yes:
(#) Ballage hozzászólása Jún 6, 2010 /
 
Üdv mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni, hogy hol tudnék beszerezni 100 és 120mH-s induktivitást? Nyákba ültethető kellene, lehetőleg radiális. Ahol eddig néztem, ott csak 33mH volt a felső határ.

Előre is köszi.

Ballage
(#) B Ferenc válasza SzervízMacska hozzászólására (») Jún 7, 2010 /
 
Utána jártam Állitolag nem kell hozzá szoftver mert ez már megirt szoftvert tartalmaz
(#) kadarist válasza B Ferenc hozzászólására (») Jún 7, 2010 /
 
Szia!
Nem hinném, hogy mindegyik HT48R50A-1 mikrovezérlőbe gyárilag beleégetnek egy futópad-szoftvert. A vezérlő felprogramozásáról Neked kell gondoskodnod. A legjobb az lenne, ha a futópad gyártóját vagy forgalmazóját keresnéd fel a problémáddal.
(#) Ballage válasza Ballage hozzászólására (») Jún 7, 2010 /
 
Ja, és ha lehet, akkor ne 4-500 Ft/darab áron, mint az FDH-nál. (Bár lehet hogy rá leszek kényszerülve. )
(#) Phonyx válasza vicsys hozzászólására (») Jún 7, 2010 /
 
Probáld meg az SOS elektronikát náluk sok minden van igaz nem a legolcsobb ...de... nem rossz
(#) sprofan hozzászólása Jún 9, 2010 /
 
Nem tudja valaki hogy hol lehet venni nagy dobozos forrasztó pasztát? 500gr-os kiszerelésre lenne szükségem.
A legnagyobb amit találtam az 100gr volt.
(#) hapro válasza sprofan hozzászólására (») Jún 9, 2010 /
 
Börzén láttam kilósat fluitint, az eladó rám nézett és nem nézte ki belőlem, hogy ki tudnám fizetni, mikor kérdeztem, mennyibe kerül. Azt mondta, hogy tudod mennyi a boltban egy ekkora? Mondom, hogy 10 körül van, azt mondja ja igen jóval a fölött, na és ez is akkor olyan árban van. Aztán hátat fordított és beszélgetett tovább.
(#) sprofan válasza hapro hozzászólására (») Jún 9, 2010 /
 

Engem csak azért érdekelne mert kaptam egy ajánlatot hogy 2-3 dobozt megkapok 5000/db-ért, de nem tudom hogy az drága-e, ezek szerint nem Valami Shenzhen electronic gyártja, kipróbáltam szóval nem valami gagyi cucc
(#) hapro válasza sprofan hozzászólására (») Jún 9, 2010 /
 
Az baromira nem drága, egyszer nézelődtem, és találtam kilós kiszerelésű fluitint, és bőven-bőven tíz fölött volt.

Bővebben: Link

Bővebben: Link
(#) SzervízMacska válasza sprofan hozzászólására (») Jún 9, 2010 /
 
Az elég olcsó, de a szavatosságát nézd meg, illetve nem mindegy, hogy azon az időn belül tudod-e hasznosítani?
(#) sprofan válasza hapro hozzászólására (») Jún 9, 2010 /
 
Azta, tényleg jó ára van Az a gáz hogy csak 2 vagy 3db-ot kapok különbem szívesen adnék is el belőle, de hát ilyen az ember szerencséje. A szavatossága még jó, és érdekes módon hűtőben tartják, nem is tudtam hogy ott kell/lehet. Vagy lehet az flux, nem tudom mert egyforma dobozban van.
(#) Sir-Nyeteg válasza sprofan hozzászólására (») Jún 9, 2010 /
 
Amit mi gyártáshoz használunk, azt 2 és 8 Cfok között kell tárolni, különben szétválik a folyasztószer az óngolyóktól. Szobahőmérsékleten 7 napig tartható, kibontás után 3 napig tárolható. Levegőn max 24 óra.
500Grammos kiszerelés, zöld tégely.
Egyébként sok fajta van, mind viszkozitásban, mind minőségben, vagy árban eltérnek.
(#) Báddzsó hozzászólása Jún 9, 2010 /
 
Sziasztok!
Erősített szárú mini fúrót keresek, régebben még a Nóniusz Kft-től vettem 2db-ot de mára feladták, ahogy a Nóniusz is (?). Tudtok valami helyet ahol kapható, rendelhető, nem 10esével, és nem 3ezer egy darab? (Nóniusztól anno 600Ft körül volt azt hiszem, mikor vetem...) Kössz!
(#) hapro válasza Báddzsó hozzászólására (») Jún 9, 2010 /
 
Itt az apróban nézz körül, van valaki aki árul.
(#) Báddzsó válasza hapro hozzászólására (») Jún 9, 2010 /
 
Köszi!, Sajna ő nem árul 0,5-öset, pedig az is kéne nekem... Amúgy Nóniuszról valaki nem hallott mostanság?
Szerk: valami szerveren megtaláltam a honlapjukat, ami maradt belőle, ott az van, hogy megszűntek az üzleteik...
(#) slogan válasza Báddzsó hozzászólására (») Jún 9, 2010 /
 
Igen ,becsődölt !
Jött nekem valami E-mail ,hogy "ki vette át" ,de sajna letöröltem

Ha megtudok valamit jelzem itt !

Üdv
(#) Pet91 hozzászólása Jún 10, 2010 /
 
Hello!
én 4 pólusú 2,5mm-es jack anyát szeretnék lengő kivitelben. ha valaki tud valamit, kérem ne tartsa vissza!
kössz!
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Jún 10, 2010 /
 
Sziasztok.

A következő IC -ket szeretném beszerezni, de eddig nem igen jártam sikerrel.

Egy tornádó kerékpár elektronikát kéne megjavítanom amiben ezek az integrált áramkörök ( is ) szerepelnek:

MC 33039 P ( fő motorvezérlő )
MC 33035 P ( sebesség vezérlő )
IR2103 ( meghajtó híd)

Előre is köszönöm a segítséget.
(#) kadarist válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Jún 10, 2010 /
 
Szia!
Az MC-k forrása:
MC33039
MC33035
Az IR:
IR2103
(#) _ampervadasz_ válasza kadarist hozzászólására (») Jún 11, 2010 /
 
Köszönöm a segítséget.
(#) Jensee hozzászólása Jún 12, 2010 /
 
Hali.

Én 470µF/100V-os kondit keresek axiális kivitelben. Aki tud segíteni hol lehet kapni az kérem jelezze.
(#) qvasz2 válasza Jensee hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Ilyen nem jó? Amúgy a lomexben 450V-ig válogathatsz.
Következő: »»   110 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem