Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   138 / 1127
(#) didyman válasza kolesz hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Ez meg nyílt warezolás, gratulálok. Ha sokallod az árát, akkor van ingyenes alternatíva a CreativeDocs személyében, de még talán a Gimp is alkalmas lehet arra, amire neked kell.
Ja, bocs, neked Xpro kell. Windows Movie Maker nem lehet alkalmas a feladatra?
(#) didyman válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
LED-ek hogy állnak a routeren-modemen, mikor vacakol? TPlink ritkán döglik, de azért van statisztika. Tápokat, belső tápegységeket megnézted, azok kizárható okok mindkét routernél, és a modemnél? Modem, másik router mifélék?
(#) _ampervadasz_ válasza belfi2 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Megfogom építeni, jó kérdés, hogy milyen átviteli frekvenciákra képes működi és hogy a panaszkodik távirányítókat szereti e, mert csak az van.
(#) abcdabcd válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
A Technics távokat vitte...Az ugye "majdnem" Panasonic... a TSOP34838, ill a TSOP1736 os vevőkkel is... De én személy szerint ajánlom a 34838-ast írja is az adatlap hogy tovább javították a zavarérzéketlenségét, valami hasonlót tapasztaltam, bár másik a régebbi se rossz, illetve ez nem csak 4.5..5V ig jó hanem vagy 2,7Vtól 5Vig...
(#) sardi_hunor hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
udv mindenkinek!

Az lenne a problemam h van egy DVD combom es csak a CD-t olvassa be a dvd-t nem.
Mi lehet a problema vele?

ASUS a markaja.
(#) didyman válasza sardi_hunor hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Kuka.
(#) neogeo2 válasza sardi_hunor hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Két külön lézer van a cd és a dvd olvasásához. Lehet hogy a dvdjé nem jól működik.
(#) _ampervadasz_ válasza neogeo2 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Vagy az áramgenerátor, ami a lézert hajtja és azt javítani nem lehet.
(#) neogeo2 válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Tulajdonképpen 1 kutya. Teljesen mindegy. Ebből már nem igen lesz dvd olvasó.
(#) belfi2 válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Szia!
Amint már azt írták 38KHz-en mindenevő.Ha megépítetted és nem indul akkor írj az ezzel kapcsolatos oldalra és majd segítek ,illetve segítenek.De ha mégsem menne akkor biztos van a környezetedben egy használaton kívüli távirányító.(régi videó player vagy bármi)Az a lényeg hogy az elektronikát csináld meg.(Javaslom a 7805 tel lévőt)
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Dec 16, 2010 /
 
Sziasztok. Egy olyan problémémám akadt, amit nem tudok megoldani és ebben a topikban szeretnék megvitatni. Moderátori kérésre.
(#) didyman válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Windows tűzfala ki van kapcsolva? Routered nincs útközben? Egyéb termék nincs telepítve, ami blokkolhatja? uTorrent sem lát kifelé?
(#) kolesz válasza abcdabcd hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Szia!

Meg tudtam nyitni, de üresnek mutatta az összes meghajtót.
(#) _ampervadasz_ válasza didyman hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Szia didyman.

Routert nem használok ezért.

Windows tűzfal ki van irtva, uTorrentet nem használok, egyedül egy forgalom alakító programot használok cFospeed.
(#) belfi2 válasza kolesz hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Szia !
Próbálj meg rátenni egészen csekély fájlokat (egy-egy kép) majd vissza olvasni róla.Ha így működik, akkor rá ereszthetsz valamilyen vissza állító programot.(PL: Pandora)
Ha nem lát semmit, a recovery program, akkor sajnos valahogy sikerült formázni a meghajtókat és az adataid elvesztek de a meghajtók jók.
De ha nem tudsz se ráírni. se lelolvasni róla, akkor valószínűleg sérült.
(#) steev válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Szia

Én is próbáltam a cFospeed-et, de számottevő sebesség kölönbséget nem tapasztaltam, csak a gépet bootolást és a működést lassítja. Ha nincs router és kikapcsolod a tűzfalat és semmi más program nem használja a portot akkor annak mennie kell.
Azt hogy mi használja a portokat meg tudod nézni ha a parancssorba beírod: netstat -ano .
A PID alapjána a feladatkezelőben meg tudod nézni, hogy melyik program az. (a nézet menüben meg kell jeleníteni a PID et).
(#) sardi_hunor hozzászólása Dec 16, 2010 /
 
Udv!

Az lenne a problemam h bizinyos jatekok pl: Most Wanted vagy Carbon akadozik amikor teljes felbontasra teszem(1024x768). Mi lehet a gond?

shuttle mv42 alaplap, 768 mb ddr 333 mhz ram, 1.4 ghz pentium proci, 128 mb geforce fx 5200 videokartya, es az agp slotom universal 4x de a kartya ha jol tudom 4x-8x os.

csatoltam kepet is.
(#) tiggersoft válasza sardi_hunor hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Szerintem olvasd el a játékok gépigényét. Az 5200-as már az Underground-hoz is kevés volt!
(#) sardi_hunor válasza tiggersoft hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
a most wanted-hoz azt irja h elg 32 mb videomemoria es geforce 2 mx 400 eleg mar neki.

nem hiszem h a kartya nem birna.

szted a kartya lenne gyenge? vagy az adatatvitel keves?
(#) sardi_hunor hozzászólása Dec 16, 2010 /
 
Viszont az alaplai 64 mb-os kartyaval megy teljes felbontasoncsk nem teljes grafikan

ellenben az 5200-val meg gyenge grafikan sem megy 1024-en, vagyis megy csak akadozva.
(#) tiggersoft válasza sardi_hunor hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Az igaz, hogy a GF2-vel is megy de csak 640x480-on. 1024x768-hoz az 5900 amit ajánlanak 3GHz-es procival. Nekem annó a 6600gt-vel is meg-megakadt 2.8-as(HT-s) procival 1Giga rammal.Vagy érd be kisebb felbontással és gyengébb grafikával(élsimitás és egyebek nélkül) vagy fejlessz...Fogyasztói társadalom!
(#) Tomi20 válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Szia

Próbáld ki az utorrentet, mert a legtöbb tracker (torrent oldal) blokkolja a bitcomet kommunikációját, mert voltak olyan verziók belőle, amivel lehetett csalni a feltöltéssel.
(#) coyote55 válasza sardi_hunor hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Ha az alaplapi kártya memóriabusza nem 64 bites, mint az FX5200-é, akkor meglehet, hogy jobban fut rajta.
Sok esetben többet nyom a latba, hogy a busz szélesség 128 bites, mint az, hogy a memória 64, vagy 128 MB.
Az FX 5200-on lévő 128 MB RAM a keskeny sávszél miatt ma már nem él meg...
(#) Holubek válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Hali! Legegyszerűbb, ha felhívod a szolgáltatódat, hogy nyissanak egy portot ha nincsen, mert nekem is külön kellene havi egy 1000-est leraknom, hogy nyissanak 1db portot. Nekem mikrohullámú net van.
(#) abcdabcd válasza kolesz hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
A GetDataBack nevű programot próbáld meg hogy az mit lát, hátha vissza lehet hozni vele a fájljaidat...
(#) belfi2 válasza sardi_hunor hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Melyik az elsődleges kártyád? Onboard vagy AGP.Talán át kellene állítanod.
(#) Ricsi89 válasza didyman hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Az az érdekes, hogy amikor az oldalak nem töltődtek be, akkor multiplayer játék ment rendesen ,tehát net az elvileg volt. ledeket nem néztem, mert befelé van fordítva a modem és a router is, hogy a vezetékei hozzáférhetőek legyenek. A másik routerem egy philips SNB5600-as a modem pedig a szokásos D-link DSL-360R. Most azt csináltam ,hogy a Philips ruoter van rákötve a modemre, és ez meg a TP-link-re. Így Jó a net, behozza az oldalakat. A philips routerben ki van kapcsolva a wifi, és a TP-linkről veszem a jelet. A Philips "tárcsázik" a Tp-Link meg osztja a netet wifin keresztül. Az msn még mindig dobált, viszont most felvettem a "maximum idle time"-ot 20000 percre. Volt mindkét routeren teljes reset is már.
(#) kolesz válasza belfi2 hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Szia!

Akkor ha jól értem, le kellene törölni az összes fotót, ami rajta van? A kamerán meg lehet nézni az összeset, csak a számítógép nem ismeri fel a memória kártyát és/vagy olvasót.

Szerinted?
(#) pisti1818 hozzászólása Dec 16, 2010 /
 
Sziasztok az lenne a kérdésem hozzátok,hogy egy lehetséges ftp szerverem 50/50 Mbit-es sávszéllel hány embert tudna ellátni? Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!
(#) belfi2 válasza kolesz hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Nem.
Tehát a kártya az jó csak a PC nem ismeri fel?Az lemezkezelőben látja a PC a kártyát?
Következő: »»   138 / 1127
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem