Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   43 / 436
(#) puskas87 válasza puskas87 hozzászólására (») Dec 4, 2007 /
 
Valaki esetleg nemtuja,meik ceg keres munkatarsat itt ?
(#) fureszk válasza puskas87 hozzászólására (») Dec 4, 2007 /
 
fel kell hvni a JOB-ot és bemondani a hivatkozási számot.
(#) puskas87 válasza fureszk hozzászólására (») Dec 4, 2007 /
 
Felhivtam mar de annyira felhuztak hogy remegve raktam le a telefont! Annyit ertettem hogy XVIIIadik keruletbe van a ceg.
(#) D4rklord hozzászólása Dec 4, 2007 /
 
Sziasztok!!

Abonyban lakom Cegléd és Szolnok között félúton!! Tudna valaki mondani a közelben olyan üzletet ahol beszerezhetőek az alkatrészek?
(#) gyengus hozzászólása Dec 6, 2007 /
 
Debrecenben hol lehet kapni átlátszó öntapadós fóliát amire lehet tintasugaras nyomtatóval nyomtatni és milyen néven keressem?
Vidéki vagyok, ezért nem ismerek egy papírboltot.
Köszi
(#) Feri007 hozzászólása Dec 7, 2007 /
 
Sziasztok,
hol, és milyen néven lehet kapni az alábbi csatlakozókat?
- csati1 - nyákba forraszható, és IC-lábat "utánoz"
- csati2 - tördelhető négyzet keresztmetszű tüskesorra csatlakozó. Elsődlegesen nem a fényképen látható hárompólusú érdekel, hanem egypólusú.
Kösz!
(#) fureszk válasza Feri007 hozzászólására (») Dec 7, 2007 /
 
(#) paul64 válasza Feri007 hozzászólására (») Dec 7, 2007 /
 
Helló
Az 1. U.n.precíziós tüskesor a 2.-hoz hasonló a rugós hüvelysor,de az nyákba forrasztható és fűrészelni kell.
A Ret-nél, Lomex-nál biztosan van.
(#) zoz11 hozzászólása Dec 7, 2007 /
 
Sziasztok
Hol lehet kapni KIA339-es IC-t? Vagy esetleg lehet helyettesíteni LM339-el? Kapcs üzemű tápba szolgált.
(#) sszasza válasza zoz11 hozzászólására (») Dec 7, 2007 /
 
jaja, ugyanaz a kettő.
(#) zoz11 válasza sszasza hozzászólására (») Dec 7, 2007 /
 
Kössz a gyors választ!

Van még egy IC amit nem találok sehol, de még tippem sincs hogy mi lehet, ez meg egy 500W-os Chieftec tápba van. Az IC típusa: WT7520
(#) Boldika hozzászólása Dec 8, 2007 /
 
Háj!

Lézert hol lehet venni?
(#) fureszk válasza Boldika hozzászólására (») Dec 8, 2007 /
 
piacon.
(#) Boldika válasza fureszk hozzászólására (») Dec 8, 2007 /
 
Nagyon vicces! :beka2:
(#) Frankye válasza Boldika hozzászólására (») Dec 8, 2007 /
 
A lézer egy fajta fénysugárzás, ami nem megvásárolható.
A lézerfényt kibocsátó dióda - ha arra gondolsz, akkor pontosabban fogalmazz! - viszont legolcsóbban piacokon vásárolható valóban. (Pl. egy lézeres mutató, benne egy nagy fényerejű fehér LED-del, meg 3 gombelemmel a múltkor 450,-Ft volt...)
(#) fureszk hozzászólása Dec 16, 2007 /
 
Sziasztok!
Volt valaki mostanában a Pesti InCompban? Azért érdekel mert holnap eltévednék oda venni ezt azt, többek között egy 230V-os 80mm-es ventit. A kérdésem a következő: mivel a turkálós részbe kirakottakat nem lehet megtalálni a netes árlistájukban, kérdésem látott-e ott valaki mostanában ilyen ventit?
(#) ha8rd hozzászólása Dec 18, 2007 /
 
Keresek egy AT90S8515-8 Atmel prockót.
Ha valaki tud segíteni hol lehet beszerezni?
Előre is kösz.
Laci
ha8rd.laci@gmail.com
(#) kobold hozzászólása Dec 18, 2007 /
 
Minőségbiztosítási követelmények miatt olyan kétlapos rezsót vennénk, aminek külön lehet szabályozni a két lapját, ráadásul digitális kijelzéssel kellene (az SKF nem fogadja el, hogy 3-as fokozaton 5 perc ). Teljesítmény a hasonló asztali rezsóknál megtalálható, kb. 1500 / 1000 W. Szétgugliztam a gépet, de nem találok ilyesmit, tudna valaki segíteni? Ja, és számlával, garival, hivatalosan, céges beszerzés.
A mostani, hagyományos rezsónkat talán át tudnám alakítani, csak nem biztos, hogy auditkor elfogadnák...
(#) Norberto válasza ha8rd hozzászólására (») Dec 18, 2007 /
 
Figyelmesen nézd át a listát, meg fogod találni!

LINK
(#) Slope válasza ha8rd hozzászólására (») Dec 18, 2007 /
 
Az ATMEL már nem gyártja az AT90s8515-ös kontrollert. Sőt már az ATmega8515-öt sem.
Helyette viszont ott az ATmega8535, ami lényegében ugynaz. Teljesen lábkompatibilis, néhány perifériától eltekinve belsőleg is típusazonos.

szerk.: ahogy látom Norberto kolléga talált elfekvőt
Azért, ha új dolgot akarsz fejleszteni rá már nem ajánlom.
(#) djtometkow hozzászólása Dec 21, 2007 /
 
hy

lenne egy kérdésem
PIC égetőt hol lehet venni?
nem kit-re gondolok hanem gyárilag készreszerelt
égetőt progival együtt

segítsetek léci
(ja, és 10000ft alatt ha lehetséges)
(#) gyengus válasza djtometkow hozzászólására (») Dec 21, 2007 /
 
pl itt: ChipCad
(#) mex hozzászólása Dec 22, 2007 /
 
Szükségem lenne egy speciális triódára. A cső egy nagyfrekvenciás öntőgépben szorul cserére. Gyártása megszűnt,esetleg ha valaki tudna elfekvő darabról azt nagyon megköszönném.

T500-1[1].pdf
    
(#) Morden hozzászólása Dec 28, 2007 /
 
Sziasztok

Van valakinek elfekvőben csőventije? A paraméterek 150-500 m3/óra és maximum 50 decibel.


Üdv
(#) Sergei hozzászólása Dec 29, 2007 /
 
sziasztok.

keresek egy bizonyos alkatrészt és egy helyet ahol meg lehet venni.sajnos a nevét nem tudom de megprobálom körül irni hogy mi is lehet az.
szoval: sima papir vastagságu,világit,lcd kijelzöknél is használják háttér világitásnak.
gözöm sincs mi a neve de már 1 honapja keresem eredménytelenül.aki felismeri az kérem szoljon.
elöre is köszi

üdv Sergei
(#) Norberto válasza Sergei hozzászólására (») Dec 29, 2007 /
 
EL-fólia

Elektrolumineszcens fólia
(#) Sergei válasza Norberto hozzászólására (») Dec 29, 2007 /
 
köszi

ha megkinoznak akkor se jöttem volna rá a nevére
(#) mrx23 hozzászólása Jan 3, 2008 /
 
Hellosztok!

Pécsen hol lehet kapni 0.8mm-es és 1mm-es keményfém fúrót nyákhóz, vastagított 3.1mm-es (1/8") szárral?
Egyik elektrós boltban sem volt. És jó pár szerszámgép kereskedést is felhívtam egyiknek sem volt, és Praktikerben sem.

Köszi!

drill.png
    
(#) Frankye válasza mrx23 hozzászólására (») Jan 4, 2008 /
 
Hogy Pécsett hol lehet (lehet-e) kapni, azt nem tudom, de a konrádnál láttam ilyet, igaz, eléggé horrorisztikus árakon.
(#) telectro hozzászólása Jan 4, 2008 /
 
hali

hol kapható nyák lemez 1 méter széles táblában ?

köszi

zsolt
Következő: »»   43 / 436
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem