Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Arduino
A klónok CH340 Soros-USB illesztőjének drivere (Letöltés)
Lapozás: OK   848 / 848
(#) Rober_4 válasza kameleon2 hozzászólására (») Kedd, 9:23 /
 
Szerintem megfelelő regiszterbe való írással le tudod némítani a boot folyamat alatt.
A regiszterek címzéséről itt írtam infókat. A regiszterekről pedig tájékoztatást ad az adatlap. Mondjuk én az órajelet állítgattam, de minden tulajdonságot tudsz így állítani.
https://github.com/kaszarobert1/vs1053/wiki
Bővebben: Link
Mondjuk én nem mp3-lejátszónak használtam, hanem Midi szintetizátornak. De valahol van olyan projektem is, ahol a különböző loop-okat az adott billentyűnek megfelelően játszotta le az SD kártyáról.
(#) morzsa15 hozzászólása Sze, 19:34 /
 
Sziasztok!

Egy arduinoval mivel lehetne mérni DC áramot 100A körüli értékről lenne szó a sönt-öt nem szeretnék használni. Más lehetőség van esetleg?
(#) Skori válasza morzsa15 hozzászólására (») Sze, 19:35 /
 
ACS áramszenzoroknak, és a DC áramváltóknak nézz utána (mindegyik HALL szenzorra épül)
pl.:
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Sze, 19:41
(#) morzsa15 válasza Skori hozzászólására (») Sze, 19:37 /
 
ACS szenzorokat néztem. De azok közül max 30A amit találtam. Ezt néztem még de ilyet meg itthon nem találtam sehol.
A hozzászólás módosítva: Sze, 19:39
(#) Skori válasza morzsa15 hozzászólására (») Sze, 19:44 /
 
Esetleg ilyesmi: Bővebben: Link
(#) Josi777 válasza morzsa15 hozzászólására (») Sze, 21:09 /
 
Skori linkjét megnézted? Mert nekem a TME oldalán 3-at hoz, 2 db 100A-est és egy 150A-est. Mind három ACS.
Következő: »»   848 / 848
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem