Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   45 / 308
(#) hapro válasza petya54 hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Értékeljük a már meglévőt, és örüljünk annak. Jó nagy csarnokod lesz, még egy kocsival is beférnél, és jó fekvésű, mert szépen süt be a nap. Nem ázik a betonkeverő, meg a talicska sem rozsdásodik, ezek kívül van hol tárolni a kutya edényeit, és a kilyukadt labdát is amivel játszik. Láthatod ha valami hiba csúszott esetleg a tető szerkezetbe, és még ideje korán kijavíthatod mielőtt lesz mennyezeted. Ja és a lényeg, legjobb hely egy bográcsos kaja elkészítésére, képzeld el, ha a pörkölt ráfröccsenne valamelyik épülő nyákra miközben főzöd a kaját..
(#) petya54 válasza tiggersoft hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Hát te jobban állsz mint én.

CIROKL Természetesen át fogom adni, és ő is szintúgy üdvözölni fog és így van tavasszal ugrunk neki.

hapro én értékelem, csak a rossz időt nem. Egyenlőre nem csak a kutyák edénye van ott tárolva hanem a kutyák is a foci is az övéké "jó nagy csarnokod lesz, még egy kocsival is beférnél" úgy lett tervezve, hogy befér minden cucc és mellette ha arról van szó a kocsi is és el lehet tőle férni rendesen. (a képen nem hiszem, hogy látszik, de 6.5*3.5m
(#) Doncso válasza petya54 hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Jó lesz az! Csak hely kell és a többi rajtad múlik, kitartás és meg lesz az eredménye!
Üdv
(#) Doncso válasza tiggersoft hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
A tiéd is tetszik, tele van jó kis motyókkal.
(#) tiggersoft válasza Doncso hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Mondták már, hogy alapitsak Videoton muzeumot... Az asszony pedig "anti bermuda háromszögnek" hivja, mert it nem el- hanem feltünnek a dolgok(többek közt azóta még két vidi)
(#) Doncso válasza tiggersoft hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
pénteken leraktam a szőnyeget a műhelybe, (gondolkodtam hogy laminált vagy szőnyeg de emellett döntöttem a melegsége miatt) erre nekem meg azt mondta mostmár ki is költözhetek . Sajnos nem komolyan mondta. pedig már intéztem volna a kemping ágyat.
(#) Action2K válasza petya54 hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Én 100%-ig együtt tudok érezni. Jelenleg nekem is hasonló pozícióban áll a műhely projektem (képek mellékelve). Én is a jó időt várom. Jelenleg egy szekrény az "otthonom": Link, de sajnos Narniában még nem járhattam.
Szép és jó ez a szekrény design, mert csak becsukom az ajtaját, és volt nincs kupi, meg a mikroelektronikai dolgoknak elég, de most épp egy csöves erősítőn dolgozom, s ennek már kicsit pici.
(#) tiggersoft válasza Doncso hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Ha minden jól megy tavasszal épül a galéria és oda költözök...Saját birodalom 10 év után ujra!
(#) petya54 válasza Action2K hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
ejha legalább nem vagyok egyedül de a vég eredmény biztosan jó lesz tavaszra pedig sok sikert a kőműves munkák gyakorlásához!
(#) Action2K válasza petya54 hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Köszi, viszont neked is!
(#) petya54 válasza Action2K hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Meglesz már bánom h nem kőművesnek tanultam
(#) CIROKL válasza petya54 hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Te petya, minden ember kőművesnek tanul csak van aki előbb befejezi!
(#) petya54 válasza CIROKL hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
hát nem tudom multifunkciós leszek teljesen
(#) Doncso hozzászólása Feb 22, 2009 /
 
Hát gyerekek! Őszintén mondom, azért kicsit sárgulok, mert bár nálam kb 90% os az elkészültség mégis irígykedve nézem a ti nagy tereiteket, nekem sajnos kb 3,50*1,40 -es a kuckó. És nincs kilátás nagyobbra sem, mert a telek nem nagyon engedi.
(#) petya54 válasza Doncso hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
részvétem a hely hiány miatt... szívesen adnák a miénkből több mint 2000négyszög vagy mi az isten a telkünk
(#) nagy hoho válasza petya54 hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Helló !
Én is hely hiánnyal küzdök 1,8 X1,8 m. Doncsonak megígértem ,hogy lesz kép mert szeretnék pályázni a legkisebb és legrumlisabb műhely címre de nem tudok olyan távol menni ,hogy legalább az asztal bele férne. És irigylek mindenkit akinek besüt az ablakon a napfény.
(#) Szebence válasza nagy hoho hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Az az 1,8 x 1,8m is jobb mintha a szobádban kellene csinálni mindent... Sajnos mindent a szobámba csinálok pl marás, panelfúrás, forrasztás stb.
Ha barkácsolni kell, tehát nem elektronika, akkor megyek csak ki az udvarra mert ott lehet fúrni, flexelni, esetleg heggeszteni... meg kint van egy asztalon a satu is...

Pedig milyen jól mutatna a szobámba a monitor előtt


Szerk.: Amúgy rendet tartok, nem is zavarna, csak ne hallanám állandóan, hogy ezeknek nem itt bent van a helye, hanem kint stb...
(#) kaqkk válasza nagy hoho hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Erre a címre én is neveznék ! 2x3m kb a téli műhelyem
A hideg elől be kellett költöznöm a kazánházba bütykölni
Egyébként nyáron a garázsban szoktam dolgozni ott
van vagy 4m hosszú és 60cm széles asztalom de mindíg helyet kell csinálnom ha dolgozni akarok ,tudjuk hogy a "rendrakás a kisemberek mániája a zseni átlát a káoszon"


(#) nagy hoho válasza Szebence hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Helló !
Valamikor régen én is a szobában dolgoztam.Az egyik sarokban volt egy két ajtós szekrény abban egy asztal ami 1,2 m X 0,6 m volt,alatta felette be volt polcozva ott voltak a műszerek és az alkatrészek. Ha az ajtó be volt csukva senki nem sejtette mi van mögötte. De azt idővel kinőttem.
(#) Szebence válasza nagy hoho hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Az alkatrészek meg fogók nekem is ilyen szekrényben vannka Asztlként a számítógép asztalt használom, amire egy bútorlapot tettem, A4-es lappal beborítva így minden jegyzet gyorsan, azonnal rögzíthető és nem veszik el
(#) nagy hoho válasza kaqkk hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Helló ! Egyébként a kis műhelynek is meg van az előnye télen mert ha bekapcsolom a pákát az már fűt 50 wattal én elég nagy felületen 36 celziusszal és egy idő után egész kellemes idő van. Persze van villany fűtés is .Csak az ablak hiányzik. Nem tudom Müszi aki nyitotta ezt a témát olvassa-e még a topikot vagy magunkra hagyott ,igazán meg alapíthatná "a legkisebb műhely legnagyobb kupi" címet mert akkor fotózás előtt nem raknák rendet.
(#) cua válasza petya54 hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 

Én is hasonló cipőben járok, várom a jóidőt
Ez kb 6x4,5m jelenleg betonozásra vár (az oszlopok ). Eredetileg fészernek készült, utólag kapott(kap) egy lábazatot.
Sajnos még ez is kicsi, még kell mellé készítenem egy tárolót az 'apróságaimnak'.


(#) petya54 válasza cua hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
Várjuk együtt akkor a jó időt. Eredetileg nekem is 6*4.5m-re volt tervezve, csak jöttek a problémák, hogy adott volt a hullám pala meg kb. 2 m-es gerendák ezek lettek menetes szárral 6helyen összefogatva, és túl nagy lett volna a távolság neki, nem mertük meg kockáztatni. Na meg persze a hullámpala is így adta ki. Úgy állunk, hogy nem költöttünk rá sokat, és nem is szeretnék. Mai világban nem lehet megengedni sajnos. Csak úgy megjegyzem villany vezetéknek is 3.5 de lehet, hogy még vastagabb réz kábel lesz behúzva. (380-as hosszabbítóból) ez adott dolog és előnye is van mert nyugodtan lehet majd hegeszteni
(#) frank tibor válasza petya54 hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
Látom mindenki a jó időt várja! Én is! Nekem csak 2*6méteres csík jutott a ház és a garázs közt. Remélem az idei évben már beköltözhető lessz. Kéményt ki ne hagyd a műhelyből! A hóesést a fűtött, meleg műhelyből nézni... Ami nem látszik: jobbra az ajtó helye a garázs fele, mit most néhány hungarocell lap pótól.
(#) petya54 válasza frank tibor hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Nem marad ki a kémény, csak nekünk vas csővel lesz megoldva, mert egyszer lehet ide fog be kerülni egy vegyes kazán és akkor annak úgy is kell fel húzni egyet. előre pedig nem tudjuk a paramétereket. Te viszont ahogy látom sokkal jobban állsz mint én. De nem baj majdcsak útól érlek valahogy
(#) scooby_ hozzászólása Feb 27, 2009 /
 
Nekem még egyenlőre a szobám van,lassacskán áttérek a "kukszi" középső részére,ami nem tetszik:hogy nincs ablaka.

Örülök ha egykis fény bejut az ajtón,ami tetszik hogy vasajtó vantehát a bisztonság az meglessz

Nagynak nem nagy,KB 3-4M széltébe hosszába
Majd meglátom mi lessz,egyenlöre konektorom sincs
Meg a vászon vezetékeket is ki kéne cserélnem
(#) nagy hoho válasza scooby_ hozzászólására (») Feb 27, 2009 /
 
Helló ! Mi az a kukszi ? Szerinted a 16 m2 az nem nagy ?Nekem 3,2 m2 van és annak nagy része polc , asztal. És nincs ablaka. Olyan mintha liftben ülnék bár még ott is nagyobb a hely.
(#) karesz01 válasza nagy hoho hozzászólására (») Feb 27, 2009 /
 
Na nekem meg a garázs, műhely is ebben meg a sarok magamnak "elkerítve"!
Lassan jön a jobb idő mostmár ki merek menni kabát nálkül is!
Fűtés van az öreg kukucskál néha fentről a Nap!
(#) scooby_ válasza nagy hoho hozzászólására (») Feb 28, 2009 /
 
A kukszit en spajznak eretem!
Mondjuk nagyobb mint a spajz
De naggyon nem tetszik hogy nincs termeszetes feny,raadasul kozepen van, es nemtudok ablaknak helyet sem vesni,mert beesnek a pinyoba ahol foleg nincs feny!

otletem>tetoablak
De egyenlore egy konnektorom sincs!
Ugyan is ki kell cserelni a vezetekeket,mert regi rojtos valami a burkolata.........
Ugyhogy egyenlore te tobbet ersz a #lift#-el!
(#) scooby_ válasza scooby_ hozzászólására (») Feb 28, 2009 /
 
De a tetoablak sem jo,mert felettem terasz van,ott viragok es ha locsolnak niagara alatt fogok dolgoyni????
Következő: »»   45 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem