Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1151 / 3571
(#) Doncso hozzászólása Ápr 24, 2010 /
 
Urak, egy kérdés, nem tudja valaki hogy jelen pillanatban működik e még az üzemben tartói személykocsira? Azt tudom, hogy motorra nincsen már, de kocsira létezik még?
(#) Frankye válasza Doncso hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Elvben igen.
(#) Frankye válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Pontosabban:
Ucsítyszjá, ucsítyszjá, i ucsítyszjá. (Fonetikusan leírva így hangzik, "ékes szóló" orosz nyelven...)
A Vic-kel meg ne akarj oroszból vitázni, mert egyívású velem (majdnem), meg tanár (mint én is), és mi még sokat tanultuk (helyesebben: nekünk még sokat tanították) az orosz nyelvet, mert kötelező volt...
(#) llaci56 válasza Frankye hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
"Nye prapagyot vas szkorbnij trúd,
i dúm viszókoje sztremlényie."

(Majakovszkij)

...és ezt csak így fejből ám!
(#) Frankye válasza llaci56 hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Váááó!
(#) vicsys válasza Frankye hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Na ja. Csupán 12 évig kellett oroszt tanulnom... Bár egy kissé már megkopott a tudásom. Szerintem Matyink nem vitatkozott, csupán nem vette észre, hogy szerétnék viccelődni véle...
(#) DuMatyi válasza Frankye hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Nos az én könyvtáros fejem pedig úgy tanulta, hogy a latintól eltérő összes írásrendszert kétféleképp lehet átültetni. Vagy a hivatalos kiejtés szerint, vagy pedig betűhív átírással. Az egyik a transzliteráció a másik a transzszkripció. Nem tudom melyik melyik, sajnos mindig keverem. Például betühív az 'omeros, és kiejtés szerinti a Homérosz.
(#) DuMatyi válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Valóban nem vettem észre.
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Esetleg Tatjana levele nem megy?
(#) klemo86 hozzászólása Ápr 24, 2010 /
 
Engem érdekel az orosz, de csak úgy Érdekes… Csak a régről ismert Ну погоди! ismerős, meg a Шмели - ha rámtör, azokat hallgatom Csak azért érezhetem így, mert nekem nem kellett azt tanulni
(#) vicsys válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Я тоже! Но теперь я действительно должен положить конец этому.
(#) DuMatyi válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Почему я должен довести до конца? Является переводчиком Google.
(#) pucuka válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Azért érdekes, mikor kellett tanulni, nem tanultuk, most meg . . . Talán az angollal vagyunk így, Matyikám? . . .
Egyébként attól tartok kínait, vagy az arabot kéne tanulni, még talán időszerű.
(#) DuMatyi válasza pucuka hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Oroszt sem lenne kár. Egyre erősödnek az orosz külkereskedelmi kapcsolatok.
(#) DuMatyi válasza pucuka hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Pucuka, nekem nem az angol nyelvvel van bajom. Az alkalmatlan tanárokkal, és a jogtalan nyelvvizsgáztatással, továbbá a diplomakiadást egy értelmetlen papírhoz kötő rendelettel, és a személlyel van bajom, aki aláírta. Az senkit sem érdekel, hogy angol szakszöveget olvasok, de az már annál inkább, hogy tudok-e a sportról beszélni. A nyelvvizsga papírt senki nem kéri a való életben. Vagy tudsz vagy nem.

Ja arról nem beszélve, hogy 30.000 Ft-ba kerül. Ha nem sikerül, akkor még egyszer annyi. Ezt sosem fogja senki megtéríteni, félhavi fizetésem vagy 2 havi ösztöndíjam.

Remélem az illetékesek gyógyszerre költik, és sok-sok szívgyógyszert vesznek belőle. A konzultációs munkámat jelesre értékelték. Utolsó szigorlatom jeles. Egy ostoba és jogtalan, több logikával támadható rendelkezés miatt mégsem kamatoztathatom a tudásom. Nem csak én, hanem évente körülbelül 50.000 ember.
(#) llaci56 válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Dehogynem! Elolvastam sokszor.

(Anyegin)
(#) llaci56 válasza klemo86 hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Meg nem utáltad őket, mint én, - meg annyian...
Ilyeneket hallgatni!?
(#) DuMatyi hozzászólása Ápr 24, 2010 /
 
Segítséget kérnék Tőletek. Kérlek benneteket, jelentkezzen valaki, ha tud valami igazán gány munkáról képet, amit ő épített. A ki mit építettben nem igen találtam rondaságokat, de szükségem lenne párra. A név természetesen anonim marad. Csupán bütykölős életképeket szeretnék.
(#) klemo86 válasza llaci56 hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Csak azért voltam rákattanva, mert az ember nem tudja eldönteni, hogy "új", és azért ilyen fura, vagy különleges, és azért, vagy egyszerűen csak a hányinger kerülget a hallatán, azért ilyen De már meguntam szinte, mert egész nap ezeket hallgattam már egy ideje Visszatértem az igényes zenére, úgyhogy nyugi
(#) klemo86 válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
A gány munkáim nemrég dobáltam ki válogatás nélkül… Nem volt túl sok, azért mindig törekedtem arra, hogy kultúrált dolgot teremtsek… Szétbontottam azokat is, amikbe belekezdtem, de sose lett (lesz) belőlük semmi - hihetetlen pazarlás, akkora tábla paneleket elpacsáltam, most örülnék, ha feleannyi lenne kéznél!
(#) VIM válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Vannak a bontásra váró paneljaim között olyan tákolmányok, amik nem tőlem származnak, de ha kell szívesen lefényképezek egy néhányat, ha kell. Mennyire sürgős és mit szeretnél szemléltetni, mert akkor azt részesítem előnyben a felvételen.
(#) Norberto válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Keress rá a kartondoboz szavakra pl, vagy hasonlóra, hátha lesz hozzá 1-2 olyan, képet tartalmazó hozzászólás, amelyekben bemutatnak kartondobozba épített cuccokatl, hangdobozokat, vezetékdzsungeleket...

Vagy keress rá fureszk avagy Müszi kőkorszaki alkotásaira a képek között a fórum bármely topikjában.
(#) DuMatyi válasza VIM hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Köszönöm szépen. Kicsit humorosra venném a hobbynk bemutatását diáknapon, és a Mims féle könyvben lévő fusi avagy gányolás, illetve rendes munka kategóriára tennék be pár képet. Összevadásztam egy kartondobozos keverőt és sok-sok szép erősítőt.
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Ez szimpla deszkamodell. Ez nem gány.
(#) gydanee válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Ügyes cuccok. Flowcode-al készültek?
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
..és a margarinos vicc is azzal készült!
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
(#) gydanee válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Hát ez jó! Köszi, a felvilágosítást!
(#) Rober_4 válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Hú végre valami nekem is! Nekem csak gánymunkáim vannak!

Például most azért kattogott az erősítőm mert a biztosíték helyett kettő darab hosszú 6-os csavar van bent.(lehet, hogy 4-es) Azért kettő, mert egy nem érintkezett jól, ezért bedobtam még egyet. Így már szorult a vascsavar. Na ez oszcillált össze a vég tranyókra kötött 20 cm hosszú rézvezetékkel, melyeket hármasával összetekertem ugyanezzel a rézvezetékkel, hogy ne legyen szanaszét. Az egész egy autósrádió dobozába van benne de mivel a pufferkondik vagy 5db 2200Mikros kondiból vannak egymás tetejére forrasztva ezért azok felül kilógnak a dobozból, viszont az egész a panel aljára forrasztott alul kilógó előfoktranyókon áll, melyeket ezért kb havonta cserélek, mert eltörik a lábuk. No és mivel földhurok miatt búgott egy picit, ezért a panel különböző testpontjai össze vannak kötve vezetékkel, ott ahol csökkent a búgás...

Nem tehetek róla nincs türelmem megcsinálni, bár egy éve tervezem. Ja és nekem szinte minden munkám ilyen. A lényeg, hogy működjön.
Holnap teszek fel egy képet róla, ha jöhet ide.
(#) scooby_ válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 25, 2010 /
 
Nekem volna pár...Ha gondolod. Még az első darabok közül. Már 3 éve érlelődik rajta az oxidréteg.
Következő: »»   1151 / 3571
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem