Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   111 / 434
(#) nagy_david1 hozzászólása Jún 13, 2010 /
 
Üdv!
Nekem egy kicsit érdekesebb kérdésem lenne. Szeretnék vásárolni, esetleg kinyerni valamiből réz vagy aluminium vékony csövet. Vékony alatt 0.5cm körüli belső átmérőjü csövet értek. Valakinek bármi tippje, hogy egyáltalán hol érdemes érdeklődni? Köszönöm előre is.
(#) qvasz2 válasza nagy_david1 hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Régen volt olyan függöny-karnis, ami két alucsőből állt, a két cső egymásba csúszott, és így állítható volt a mérete.
Rézcső a vizeseknél van, bár ilyen vékony , lehet nem lesz.
(#) nagy_david1 válasza qvasz2 hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Én is kerestem ezt a függönyös dolgot, bár én a huzogatójára gondoltam, de már mindenhol leváltották a műanyagok ha egyáltalán van. A vizesekkel meg én is így vagyok, hogy ilyen vékony valyon van-e. Gondolkoztam még hűtő vagy gázasoknál, de itt sem tudom elképzelni, hogy hol lehet szerepük, és esetleg méterébe kapható-e. Köszi.
(#) mex válasza nagy_david1 hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Hűtőszekrények hőcserélője (radiátora), megfelelő méretű lehet.
(#) nagy_david1 válasza mex hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Akkor már a feladatom csak az, hogy keressek egy hűtőszervizet vagy irány a roncstelep. Köszi.
(#) zoz11 válasza nagy_david1 hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Hello
Hűtőszerelők, klímások simán tudnak adni akár méterre is, 4-6-8-10 mm es rézcsövet
(#) nagy_david1 válasza zoz11 hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Ez tetszik Már csak kicsiny kis városkámban kell keressek szerviet akkor. Köszönöm mindenkinek. Esetleg egy megközelítő árat tudnál mondani méterére, hogy kb.mire készüljek fel? Én semennyire nem tudom megbecsülni az árát.
(#) Milan90 hozzászólása Jún 14, 2010 /
 
Van valamilyen toslink vevő a TORXxxx darabokon kívül ? Az a baj, hogy ez Thomson ami ChipCad-nál nincs, HQ-nál pedig semmilyen toslink vevő nincs. Tudom Lomex-nak van,de ott meg spdif receiver nincs, és már most két különböző boltból kell rendelnem.
Szóval milyen toslink vevő van, ami tud 5-6Mb/sec -ot, TTL kimenetű és van a ChipCad-nál ?
(#) Kece hozzászólása Jún 15, 2010 /
 
A kérdésem nem kifejezetten elektronikai jellegű, de talán tudtok segíteni.

Polárszűrő érdekelne engem, olyasmi amit az lcd kijelzőkben használnak. Tud valaki valamilyen hobbibolt szerűséget, ahol lehet ilyet kapni?

Lehet hogy már más is kérdezte mert a kereső a kulcsszóra kidobta ezt a topicot, de lusta vagyok 200 oldalt végigböngészni utána.
(#) (Felhasználó 4577) hozzászólása Jún 16, 2010 /
 
Alu L idomot melyik boltban lehet vásárolni, akik elküldik postán is?
(#) zoz11 válasza nagy_david1 hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Hello
500 és 1000Ft között van métere.
Üdv: Zoltán
(#) djtometkow hozzászólása Jún 17, 2010 /
 
hello

nem vásárlás de nem tudom hova írhatnám:

Miből lehetne olyan tirisztort bontani ami kibír 10ms alatt 4-500A-t?
(#) borvendeg hozzászólása Jún 18, 2010 /
 
Hello!
Kellene nekem teljes FET-hídmeghajtó IC. Ha lehet könnyen beszerezhető és nem túl drága.
Segítséget előre is köszi.
(#) Gergő81 válasza djtometkow hozzászólására (») Jún 18, 2010 /
 
Mekkora feszültségre kell? Mi a működtetés célja, kapcsolás? Bitos nem vásárlás?
(#) Gergő81 válasza borvendeg hozzászólására (») Jún 18, 2010 /
 
Mekkora tápfeszültség, gate-töltés, működési frekvencia?
Egyszerűbb 2 félhíd meghajtó, vagy egyenként meghajtani a 4 FET-et, IGBT-t.
Csak IC, vagy meghajtó-trafó is jó, alsó oldali IC-vel?
(#) djtometkow válasza Gergő81 hozzászólására (») Jún 18, 2010 /
 
coilgunba kellene, olyan4-500V os kéne
(#) borvendeg válasza Gergő81 hozzászólására (») Jún 19, 2010 /
 
Hello!
Meghajtó trafó nem jó picinek kell lennie. A frekvencia nem túl nagy. Néhány kHz. Mi az a gate töltés?
kösz.
(#) Bukall hozzászólása Jún 19, 2010 /
 
Sziasztok!
MAX038-as IC merre felé kapható? Remélem nem csak a gyártótól rendelhető...
Köszi előre is!
(#) borvendeg hozzászólása Jún 19, 2010 /
 
Hello! Még minmdig a FET meghajtóval szenvedek. A3941-et jónak találtam de sehol sem találtam ahol kapható lenne. Tud valaki valahol ilyet? vagy ehhez hasonló IC-t?
(#) bankimajki válasza Bukall hozzászólására (») Jún 19, 2010 /
 
Itt az apróhirdetés rovatban néha felbukkan egy-egy példány. Talán írj egy hirdetést a keresek rovatba. Mivel ha jól tudom már nem forgalmazzák.
(#) Koma0007 hozzászólása Jún 19, 2010 /
 
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? Egy stk470-020a típusú ic-re lenne szükségem használt is érdekelne vagy helyettesítő ha van . Egy panasonic sa-ak 28-as hifibe kellene. Ha olcsón megszámítaná valaki megvásárolnám.Nagyon szerettem ezt a gépet és elromlott sajnos.
(#) kornel válasza Koma0007 hozzászólására (») Jún 20, 2010 /
 
Tessék
Nem egyszerü, nem olcsó, de nem is lehetetlen a beszerzése.
(#) bbb hozzászólása Jún 20, 2010 /
 
Sziasztok!

Olyan háromállású kapcsolót keresek, ami (nagyon) kicsi, és automatikusan visszaugrik középállásba. Van valakinek ötlete honnan lehetne ilyet szerezni?

Esetleg az is érdekelne, hogy meg lehet-e oldani valami egyszerű kapcsolással, hogy érintőkapcsolós legyen, de úgy, hogy ha az egyik felére már rátettem a mancsom, akkor a másik fele ne kapcsolhasson, míg el nem engedem (és vica versa)?
(#) qvasz2 válasza bbb hozzászólására (») Jún 20, 2010 /
 
Lomexben vannak. Momentary-nak hívja a visszaugrót.
(#) bbb válasza qvasz2 hozzászólására (») Jún 20, 2010 /
 
Köszi!

Viszont én még kissebbet keresek, ami náluk volt az 21*15*25,6mm-es (a 8620-as CL141-es fajta).
(#) kolti hozzászólása Jún 21, 2010 /
 
A következő a helyzet.
Kettő autórádiót szeretnék bekötni az autómba.
Az ugye biztos gond lenne, hogy ha a hangszórók 8 vezetéke egyszerre lenne rákötve mindkettőre.
Olyan kapcsolót keresek ami átkapcsolja egyik rádióról a másikra a hangszórókat.

Csináltam kapcsolási rajznak nevezett valamit
Ilyen kellene ami egy billentyűvel átkapcsolja az egyik rádióról a másikra a hangszórókat.

Bővebben: Link
(#) Krisz03 válasza kolti hozzászólására (») Jún 21, 2010 /
 
Relében nem gondolkodtál? Létezik talán 6-8 váltóérintkezőt tartalmazó is.
(#) poad hozzászólása Jún 21, 2010 /
 
Hello!

Kis telepes AM rádióhoz kéne forgókondenzátor. Lehet valahol kapni budapesten ilyet? Hol érdemes körbenéznem?
(#) Ballage válasza poad hozzászólására (») Jún 21, 2010 /
 
Pl. itt..
(#) poad válasza Ballage hozzászólására (») Jún 21, 2010 /
 
Köszönöm! Bár nekem kb 500pF-osra lenne szükségem, ezekből pedig a max 60pF-os.
Következő: »»   111 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem